Vis daugiau biudžetinių ir viešojo sektoriaus organizacijų apsisprendžia taupyti mobiliajam ryšiui ir pasirenka telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ paslaugas.

Šių metų gegužę „Tele2“ mobiliuoju ryšiu naudojosi 75 proc. daugiau biudžetinių organizacijų ir viešųjų įstaigų nei pernai tuo pačiu metu. Iš viso „Tele2“ teikia paslaugas 642 institucijoms.

Pastaruoju metu „Tele2“ ryšiu naudotis pradėjo Švietimo ir mokslo ministerija, kitos įstaigos. „Tele2“ dažniausiai konkursus laimi įvertinus mažiausios paslaugų kainos kriterijų.

„Pastebime akivaizdžią tendenciją, kad didėjant prekių ir paslaugų kainoms, dar daugiau viešojo sektoriaus įstaigų pradeda griežčiau kontroliuoti išlaidas. Dažniau yra peržiūrimos sutartys su esamais paslaugų tiekėjais ir skelbiami nauji konkursai, akcentuojant mažiausią siūlomą kainą“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Rinkos analizės ir tyrimų grupės RAIT visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, į „Tele2“ tinklą perėję vartotojai gali tikėtis iki 30 proc. sumažinti savo mobiliojo ryšio paslaugų kainas.

Pasak „Tele2“ vadovo, padidėjusį viešojo sektoriaus įstaigų aktyvumą taip pat kelia valdžios institucijų veiksmai – pastaruoju metu priimtas ne vienas teisės aktas, skatinantis viešuosius pirkimus.

Šių metų kovą Viešųjų pirkimų tarnyba patvirtino rekomendacijas, supaprastinančias mobiliojo ryšio pirkimo procedūras.

Be to, pernai lapkritį Vyriausybė priėmė nutarimą, kuriuo valstybinės įstaigos buvo įpareigotos griežčiau kontroliuoti viešuosius pirkimus ryšio tiekėjams.

Konkursų daugėja ir dėl to, kad įstaigos turi atsižvelgti į 2006 metais Vyriausybės priimtą nutarimą, pagal kurį, biudžetinės įstaigos su tiekėju gali pasirašyti ne ilgesnę nei 3 metų sutartį. Jai pasibaigus privaloma skelbti naują konkursą.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt