„Tele2“ vartotojų laukia skambios Kalėdos. Bendrovė pradėjo teikti naują paslaugą – Lietuvos melomanai nuo šiol gali atsisiųsti pageidaujamą muzikos kūrinį iš ką tik atsidariusios „Tele2“ muzikos parduotuvės. Dar daugiau – švenčių proga net 10 000 bendrovės klientų gaus pasirinktą kalėdinį muzikos kūrinį dovanų.

Naujojoje „Tele2“ muzikos parduotuvėje siūloma per 4 mln. Lietuvos ir užsienio atlikėjų kūrinių. Vartotojai gali rinktis visų įmanomų stilių kūrinius – pradedant 50-ųjų rokenrolu ir baigiant šių dienų šokių muzikos, hip-hop ar soul stilių kūriniais.

„Naujoji paslauga skirta visų amžiaus grupių vartotojams – kūrinių tiek daug, kad mėgstamos muzikos ras kiekvienas lankytojas. Be to, siūlydami atsisiųsti ne tik visą albumą, bet ir atskirus kūrinius, padedame vartotojams sutaupyti ir suteikiame galimybę įsigyti legalius įrašus“, – teigia Mindaugas Liulys, „Tele2“ pridėtinių paslaugų vadovas.

Artėjančių švenčių proga net 10 tūkst. vartotojų naująją paslaugą gali išbandyti nemokamai. Jie gali atsisiųsti šventinę dovaną – vieną iš 15 specialiai atrinktų kalėdinių kūrinių. Pasinaudoti pasiūlymu galima mokėjimo laukelyje pasirinkus mokėjimo būdą „Kvitas“ ir įvedus specialų kodą, kurį „Tele2“ vartotojai gali rasti mobiliajame portale wap.tele2.lt – tituliniame portalo puslapyje pakanka pasirinkti nuorodą „Pasiimk muzikinę kalėdinę nuorodą“.

Vieną iš 15 Kalėdinių kūrinių „Tele2“ dovanoja savo vartotojams, tačiau pirkti muzikos kūrinius gali visų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių vartotojai.

Siūlomų kūrinių sąrašas „Tele2“ muzikos parduotuvėje atnaujinamas nuolat. „Naujus kūrinius melomanai galės įsigyti iš karto, kai tik jie bus išleisti. Maža to, kartais naujienas gausime net greičiau nei tradicinės muzikos parduotuvės“, – nurodė M.Liulys.

Muziką užsisakyti ir atsisiųsti itin paprasta. Apsilankę parduotuvėje internete adresu http://muzika.tele2.lt arba mobiliajame internete adresu wap.muzika.tele2.lt, vartotojai gali išsirinkti patikusius kūrinius ir pasirinkti, kaip už juos susimokėti – kreditine kortele, trumpąja SMS žinute, tiesioginiu pavedimu ar kitais būdais.

Kūrinius atsisiųsti ir groti galima tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu – tiesa, prieš tai svarbu įsitikinti, ar pastarasis suderinamas su muzikinio įrašo formatu. Tai galima nesunkiai padaryti atsisiunčiant nemokamą kūrinį „Classic Space“.

Vartotojai gali pasinaudoti ir dvigubo atsisiuntimo paslauga – pasirinkę ją, melomanai kūrinį gaus tiek į mobilųjį telefoną, tiek į kompiuterį.

Parduotuvėje galima įsigyti ir muzikos albumų, ir pavienių kūrinių. Vartotojų patogumui atskirų kūrinių kaina siekia nuo 3,50 iki 4,90 Lt. Įsigydami albumą vartotojai mokės iki 50 Lt.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com