Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ nuo šiandien mažina tarptautinių pokalbių tarifus. Bendrovės verslo klientai pigiau skambins į 13, o privatūs vartotojai – į 6 valstybes. Be to, užsisakę paslaugą „Alio Europa“, „Tele2“ klientai mažiau mokės už atsilieptus skambučius 28 valstybėse.

„Mažindami tarifus tęsime pažadą savo klientams užtikrinti tos pačios kokybės paslaugas už mažiausią kainą. Tai ypač svarbu verslininkams, kurie po vasaros atostogų aktyviau bendrauja su partneriais užsienio šalyse“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Verslo klientams skambučiai į Gibraltarą, Islandiją, Kiprą, Martiniką ir Maltą kainuos kone perpus pigiau – pokalbio minutės kaina sumažėjo nuo 3 Lt iki 1,60 Lt. Tiek pat kainuos ir skambinti į Bulgariją, Čekiją, Norvegiją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Šveicariją bei Vengriją. Anksčiau pokalbiai su partneriais šiose šalyse kainavo 2,50 Lt.

Mažėjantys tarptautinių pokalbių tarifai padės sutaupyti ir privatiems „Tele2“ abonentams. Jiems bendrovės taikomi tarptautinių skambučių įkainiai į Gibraltarą, Islandiją, Kiprą, Maltą ir Martiniką sumažės nuo 3,40 Lt/min iki 1,85 Lt/min. Tiek pat kainuos bendrauti su Slovėnijoje esančiais draugais bei pažįstamais – anksčiau skambučių į šią šalį įkainiai siekė 2,50 Lt už minutę.

Užsisakius paslaugą „Alio Europa“, skirtą dažnai po Europos šalis keliaujantiems vartotojams, galima sutaupyti dar daugiau. Šios paslaugos vartotojams atsilieptų skambučių tarifai 28-iose Europos šalyse mažinami 15 proc. – nuo 0,69 Lt iki 0,59 Lt už minutę.

Tarptautinių pokalbių tarifai visiems „Tele2“ klientams bus sumažinti automatiškai. Latvijoje ir Estijoje „Tele2“ klientams, pasirinkusiems šiose šalyse veikiantį „Tele2“ tinklą, priimami skambučiai nieko nekainuoja.

Be to, „Tele2“ siūlo mažiausius tarifus klientams, Europos Sąjungos šalyse besinaudojantiems tarptinklinio ryšio (angl. roaming) paslauga. Nuo rugpjūčio 30 d. bendrovė sumažino tarptinklinio ryšio tarifus ES šalyse iki 1,85 Lt už minutę skambinant ir 0,85 Lt atsiliepiant į skambutį. Naujieji tarifai taip pat galioja ES nepriklausančiose šalyse – Šveicarijoje, Norvegijoje, Lichtenšteine ir Islandijoje.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com