Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ inicijuoto tarptautinių seminarų ciklo vadovams „TIVVI – „Tele2“ inovatyvaus ir veržlaus verslo iniciatyva“ dalyviai turės progą išgirsti vieno labiausiai patyrusių ir gerbiamų Europoje verslo strategų dr. Costas Markides patarimus. Spalio 29 d. Klaipėdoje vyksiančiame seminare dalyvausiantis lektorius patars, kaip keisti konkurencinio žaidimo taisykles, siekiant įtvirtinti savo pranašumą, bei kaip vadovauti augančioms įmonėms netikėtų ekonominių permainų metu.

C. Markides vadovauja Londono verslo mokyklos Strateginės lyderystės katedrai, o verslo pasaulyje garsėja kaip puikus pranešėjas, turintis gerą humoro jausmą ir sumaniai jį derinantis su pateikiamomis žiniomis. Jo konsultacijomis ir sukurtomis vystymosi programomis pasinaudojo daugelis pirmaujančių pasaulinių korporacijų. Tarp jų – „Warner-Lamber“, „British Aerospace“, „Pirelli“, AVON, „Honeywell“, „Ericsson“ bei kitos. Londono verslo mokyklos profesorius išsiskiria tuo, kad bendroves augti ir plėstis skatina drąsindamas laužyti nusistovėjusias taisykles, taip atrandant trumpiausią ir greičiausią kelią į sėkmę.

„Costas Markides dalyvavimas TIVVI seminarų cikle mums labai svarbus. Jo įžvalgos pasitarnavo ne vienai pasaulinei kompanijai, nes atvėrė kelią į naujas galimybes ir paskatino eksperimentuoti. Esu tikras, kad jo žinios įkvėps ir Lietuvos verslininkus labiau pasitikėti savo jėgomis ir siekti užsibrėžtų tikslų, ypač dabar, kai stovime ant ekonominių permainų slenksčio“, – Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Dr. Markides yra įgijęs ekonomikos bakalauro diplomą JAV Bostono universitete. Vėliau jis gilino žinias Harvardo verslo mokykloje, kur apsigynė magistro ir daktaro laipsnius verslo vadybos ir strategijos srityse. Jo mokslinių tyrinėjimų sritys – inovacijų vadyba ir taikymas įmonėse, konkurencijos strategijos ir strateginis įmonių pertvarkymas.

Profesorius C. Markides knygos yra itin populiarios ir įtakingos tarp verslo strategų. Šiuo metu jis yra išleidęs jau penkias studijas, skirtas verslo inovacijoms ir pokyčiams valdyti. Pastarojoje savo knygoje („Game-Changing strategies: How to Create new Market Space in Established Industries by Breaking the Rules“, 2008) C. Markidesas atskleidžia, kaip didelės kompanijos gali sukurti naujas rinkas, laužydamos visuotinai priimtas taisykles. C.Markides straipsniai buvo publikuojami tokiuose svarbiuose verslo leidiniuose kaip „Harvard Business Review“, „Business Strategy Review“ ir kituose.

TIVVI ciklo seminarai nuo vasario vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose, juose „Tele2“ kviečia verslininkus drauge su ekspertais kartu ieškoti geriausių efektyvaus verslo sprendimų. Susipažinti su seminaro lektorių pranešimais ir praktiniais pavyzdžiais galima ir specialiai TIVVI projektui skirtame interneto tinklapyje. Svetainės lankytojai čia ne tik ras naudingos seminarų medžiagos, bet dalį skaitytų pranešimų galės išklausyti arba peržiūrėti. Svetainėje informacija nuolat atnaujinama.
 
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com