Utenos ir Kauno įmonių vadovai turi unikalią galimybę susipažinti su verslo pasaulyje pripažintų ekspertų įžvalgomis apie efektyvų verslą.

Gegužės 6 dieną Utenoje ir gegužės 7 dieną Kaune vyksta telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ inicijuoti seminarai „TIVVI – Tele2 inovatyvaus ir veržlaus verslo iniciatyva“. Seminarų tema – „Verslumas ir efektyvumas rinkodaroje: kaip su mažesniais resursais pasiekti daugiau?“.

Seminaruose pranešimus skaito verslo bendruomenėje autoritetą pelnę lektoriai. Šveicarijos technologijos instituto profesorius Marcas Gruberis su seminaro dalyviais pasidalins savo mintimis, kodėl verslumas yra būtinas rinkodaroje, kaip įmonės gali išnaudoti verslumo principus kurdamos efektyvias rinkodaros strategijas.

Jis taip pat pateiks savo įžvalgas, kaip įmonėms panaudoti vadinamąjį „Guerilla marketing‘ą“, kuris leidžia pasitelkiant asmeninį kūrybingumą padidinti investicijų į rinkodarą atsipirkimą.

„Dar nemažai pradedančiųjų verslininkų rinkodarą pirmiausia sieja su didelėmis išlaidomis ir abejotinais rezultatais. Tačiau pasitelkus kūrybingumą rinkodaroje galima pasiekti įspūdingų laimėjimų, o tai ypač aktualu finansinių ir žmogiškųjų resursų stokojančioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms“, – pabrėžė M. Gruberis.

Kitas seminarų lektorius Mindaugas Lapinskas yra sukaupęs ilgametę rinkodaros patirtį tarptautinėse kompanijose. Jis seminare dalinsis mintimis, kokią strategiją verslui pasirinkti planuojant naujus pardavimus.

Pirmasis TIVVI seminaras šių metų vasarį vyko Vilniuje ir susilaukė didelės sėkmės – renginyje dalyvavo apie 200 vadovų, atstovaujančių tiek smulkias ir vidutines, tiek stambias bendroves. Šiais metais planuojama efektyvaus verslo seminarus dar surengti Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

„Įmonės sėkmė nuo teisingos rinkodaros strategijos – tai parodo ir „Tele2“ pavyzdys. Savo patirtimi norime pasidalinti ir su kitais verslininkais“, – pažymėjo „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Ne mažiau svarbi TIVVI projekto dalis bus renginių ciklui skirtas interneto tinklapis. Svetainės lankytojai čia ras nemažai seminarų medžiagos – dalį seminaruose skaitomų pranešimų tinklapyje bus galima išklausyti arba peržiūrėti. Svetainėje informacija nuolat atnaujinama.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt