Penktadienį paaiškėjo „Sony Ericsson“ ir „Pildyk“ projekto „FanWalk“ nugalėtojai, keliausiantys į MTV Europos muzikos apdovanojimus Liverpulyje.

Prie 100 didžiausių fanų grupės iš visos Europos, keliausiančios iš Londono į šių metų Europos kultūros sostinę Liverpulį, prisijungs trys lietuviai – vilnietis Erikas Šepetka (18 m.) ir kaunietės Ugnė Areškaitė (18 m.) bei Paulina Kuzmickaitė (18 m.)

Devynių dienų piligriminė kelionė, kurios metu reikės įveikti net 400 km, spalio 29 d. startuos Londone. Visi trys iš Lietuvos keliausiantys fanai rungsis su muzikos gerbėjais iš kitų šalių dėl galimybės užlipti ant scenos ir įteikti apdovanojimą vienai iš žvaigždžių.

Be to, kelionės metu jų lauks gausybė pramogų - pakeliui „FanWalk“ dalyviai aplankys visas gražiausias vietoves, esančias tarp šių miestų, galės susirasti daugybę naujų draugų iš įvairiausių šalių ir pasisemti įspūdžių visam gyvenimui. Kelionės metu jų lauks audringi vakarėliai, o po MTV Europos muzikos apdovanojimų – koncertas ir VIP įėjimas į renginio užkulisius Liverpulyje.

Norintys sudalyvauti tokioje kelionėje turėjo praeiti griežtą atranką. Kiekvienas iš kandidatų, sukūręs savo anketą interneto svetainėje, buvo atidžiai vertinamas kitų lankytojų. Iš 450 užsiregistravusių lietuvių fanų neišbalsuoti liko tik 150, tuo tarpu penktadienį „Gedimino 9“ prekybos centre vykusios atrankos metu iš „Sony Ericsson“ ambasadorių „Happyendless“ atlikėjų, „Pildyk“ serialo herojų ir MTV atstovų sudaryta komisija rinkosi iš pačių didžiausių muzikos gerbėjų. Kiekvienas jų turėjo sukurti plakatą, garsiausiai sušaukti šūkį ir sudainuoti savo mėgstamiausią dainą.

Į unikalią kelionę išvyksiančių Eriko, Ugnės ir Paulinos nuotykius bus galima stebėti internete. Interneto svetainės www.pildyk.lt skiltyje „FanWalk“ bus kasdien publikuojami vaizdo reportažai, atspindintys įsimintiniausias kelionės akimirkas. Staigmenos lauks ir svetainės lankytojų – jie galės balsuodami rinkti labiausiai patikusį reportažą ir laimėti „Pildyk“ kepuraičių, mokėjimo papildymų bei kitų vertingų prizų.
 
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com

Vladas Litvinas
Projektų vadovas
„Komunikacija ir konsultantai“ („Sony Ericsson“)
Mob. tel. +370 612 91178
El. paštas vladas@koko.lt