Pakeisti mobiliojo ryšio operatorių į „Tele2“ išlaikant esamą telefono numerį dabar ypač apsimoka, nes perėję į „Tele2“ vartotojai gali įsigyti stilingų „Nokia“ ir „Samsung“ telefonų ir iš karto sutaupyti ne vieną šimtą litų.

Akcijoje nusprendę dalyvauti mobiliojo ryšio vartotojai naują telefoną galės įsigyti už 1 litą. Su senuoju numeriu į „Tele2“ perėjusiems vartotojams taip pat nereikės mokėti 35 litų SIM kortelės aktyvavimo mokesčio.

Be to, naujieji „Tele2“ klientai galės kalbėtis ypač palankiais tarifais bei pasinaudoti sutaupyti leidžiančiomis paslaugomis – pavyzdžiui, nemokamai kalbėtis su pasirinktais „Tele2“ vartotojais.

„Lėtėjant ekonomikos apsukoms vis daugiau gyventojų ieško galimybių sumažinti išlaidas. Siūlydami telefonus už simbolinę kainą, mažus pokalbių įkainius ir nemokamus pokalbius tarp savų, siekiame, kad „Tele2“ paslaugas išbandytų dar daugiau sutaupyti norinčių mobiliojo ryšio vartotojų“, – sakė „Tele2“ marketingo direktorius Mindaugas Savickas.

Iki gruodžio pradžios trunkančioje akcijoje nusprendę dalyvauti mobiliojo ryšio vartotojai galės rinktis iš 6 telefonų aparatų: „Nokia 7070“, „Nokia 7210 Supernova“, „Nokia 5000“, „Nokia 2600c“, „Samsung J800“ bei „Samsung L700“. Šių aparatų kaina be sutarties „Tele2“ salonuose siekia nuo 249 iki 449 litų.

Naujasis bendrovės pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėnesių trukmės sutartį ir pasirinkus mokėjimo planą „Laisvė 18“.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com