Švietimo ir mokslo ministerija, nuo gegužės vidurio pradėjusi naudoti telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ paslaugomis, ketina sumažinti išlaidas mobiliajam ryšiui.

„Tele2“ kovo mėnesį laimėjo ministerijos paskelbtą atvirąjį konkursą, užtikrinusi mažiausią mobiliojo ryšio paslaugų kainą bei palankias sąlygas įsigyti mobiliojo ryšio telefonų. „Tele2“ ministerijai taip pat teikia vyriausybinį ryšį, o kartu su partneriais – ir duomenų perdavimo paslaugas.

Iš viso „Tele2“ paslaugomis šiuo metu naudojasi arti 600 biudžetinių organizacijų, iš jų daugiau nei 170 sudaro valstybės finansuojamos švietimo ir mokslo įstaigos. 

„Švietimo ir mokslo ministerijos ir kitų įstaigų pavyzdžiai tik parodė, kad rasti būdų išlaidoms mažinti nėra sunku. Kviečiame ir kitas valstybės institucijas pasinaudoti galimybe sutaupyti – paskelbę konkursą sulauksite pasiūlymų, kurie garantuos jums geresnes sąlygas nei turite dabar“, – pažymėjo „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Rinkos analizės ir tyrimų grupės RAIT visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, į „Tele2“ tinklą perėję vartotojai gali tikėtis iki 30 proc. sumažinti savo mobiliojo ryšio paslaugų kainas.

„Tele2“ vadovas pabrėžia, kad viešojo sektoriaus organizacijoms lėšų taupymas dabar yra ypač svarbus – didėjant infliacijai brangsta daug prekių ir paslaugų, valstybės finansavimo dažnai nepakanka. Tai ypač aktuali problema švietimo ir mokslo sektoriui – pedagogai prašo gerokai didinti darbo užmokestį, lėšų patalpų atnaujinimui pageidauja darželiai ir mokyklos.

Supaprastinti mobiliojo ryšio pirkimo procedūras turėtų viešojo pirkimo dokumentų rengimo rekomendacijos bei mobiliojo ryšio pirkimo atviro konkurso standartinės sąlygos, kurias šių metų kovą patvirtino Viešųjų pirkimų tarnyba. Šiuos dokumentus galima rasti internete. 

http://www.vpt.lt/index.php?lan=LT&pid=1089184506&cid=1207549996¬itle=1

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt