Sekmadienį, lapkričio 30 d., Vilniaus sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“ jau šeštąjį kartą vyks didžiausias dukart per metus organizuojamas Baltijos šalyse break ir hip-hop šokių turnyras „Urban Dance 7vs7“, kuriame savo išmonę ir gebėjimus demonstruos šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos.

Turnyrą remia PILDYK, taip prisidėdamas prie gatvės šokio kultūros plėtros ir padėdamas atsiskleisti jauniesiems talentams. Geriausiai pasirodžiusiam break šokėjui PILDYK skirs pagrindinį prizą – 3500 litų vertės čekį. Prizinių vietų laimėtojai taip pat bus apdovanoti diplomais ir specialiai šiai progai sukurtomis statulėlėmis.

„Skatiname talentingus jaunuolius aktyviai dalyvauti turnyre ir parodyti savo sugebėjimus. Be to, tai yra puiki laisvalaikio praleidimo forma, kuri padeda kūrybiškai save išreikšti ir motyvuoja daug dirbti ir siekti aukštesnių rezultatų“, – sakė Renata Bernotaitė, „Tele2“ PILDYK prekės ženklo vadovė.

Jau trečius metus vykstantis renginys tampa vis populiaresnis ir pritraukia daugiau dalyvių, išsiskiriančių savita kultūra, požiūriu į muziką ir šokį bei nebijančių šokio aikštelėje susirungti dėl geriausiųjų vardo. „Urban Dance 7vs7“ turnyras skirtas tiems, kurie „išpažįsta“ gatvės šokio kultūrą, o išgirdę hip-hop ritmą negali ramiai stovėti. Čia laisvai gali pasireikšti kiekvienos šokėjų komandos originalumas ir savitumas, čia neegzistuoja jokių griežtų taisyklių, todėl galima improvizuoti tiek, kiek leidžia vaizduotė. Svarbu per minutę parodyti tai, ko esi vertas“, - teigė renginio organizatorius Andžejus Lavrinovičius.

„Urban Dance 7vs7“ – ne vienintelis renginys, kurį remia PILDYK, skatindamas saviraišką ir turiningą laisvalaikį. PILDYK ir „Sony Ericsson“ projekto „FanWalk“ nugalėtojai šiemet vyko į MTV Europos muzikos apdovanojimus Liverpulyje, o perspektyvius šalies muzikos atlikėjus PILDYK kvietė prisistatyti publikai koncertuose „PILDYK Music Garage”.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com