Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tęsia šalies verslo lyderiams skirtą seminarų ciklą „TIVVI – Tele2 inovatyvaus ir veržlaus verslo iniciatyva“. Marijampolėje ir Panevėžyje Lietuvos verslininkai kartu su pripažintais pasaulio ir Lietuvos verslo procesų analitikais gilinsis į kaštų optimizavimą ir konkurencingumo stiprinimą ekonomikos lėtėjimo metu. 

Seminaruose pranešimus skaitys Danijos Arhus universiteto profesorė Hanne Nørreklit, finansų analitikų kompanijos „M-Finance“ vadovas Eladijus Kirijanovas ir nepriklausomas konsultantas Hubertas Petružis. 

Pagrindinius principus, kurių reikėtų laikytis lėtėjant šalies ekonomikai, seminaro dalyviams pristatys profesorė H. Nørreklit. Susirinkusiesiems ji patars, kaip šalies verslui sunkiu laikotarpiu stebėti ir vertinti įmonės veiklą, kokius kaštų valdymo įrankius rinktis. Profesorė pabrėžia, kad dabar Lietuvai itin svarbu deramai įvertinti savo konkurentus. Pranešime ji akcentuos Lietuvos verslo neišnaudotas galimybes konkurencingumui stiprinti tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose.

„Viena iš šalies įmonių klaidų – netinkamai paskirstytas dėmesys kaštams. Bendrovės turi aiškiai susidėlioti prioritetus, atlikti savo veiklos analizę ir tuomet efektyvinti kaštus, kad galėtų atremti gresiančius sunkumus“, - įsitikinęs kitas seminaro lektorius E. Kirijanovas. Gerai išmanydamas šalies verslo rinką, jis pateiks įmonių vadovams praktinių pavyzdžių, kaip tai padaryti. 

Pasak „Tele2“ generalinio direktoriaus Petro Masiulio, šių TIVVI seminarų tema, apimanti kaštų optimizavimą, itin artima „Tele2“ veiklai: „Mažų kainų strategija mums padėjo kryptingai siekti savo tikslų ir visapusiškai pasiteisino. Tikiu, kad ekonomikos lėtėjimo laikotarpiu ji galėtų būti viena iš išeičių ir kitoms šalies įmonėms“.

Dar vienas būdas sustiprinti įmonės pozicijas – atrasti tinkamą bendrovės vadybos ir gamybos procesų valdymą. Kaip tai padaryti seminaro dalyviams atskleis nepriklausomas konsultantas H. Petružis, anksčiau vadovavęs „Libra Grupės“ vystymui. 

Verslininkų pripažinimo sulaukę TIVVI seminarai, kuriuose „Tele2“ kviečia verslininkus drauge su ekspertais kartu ieškoti geriausių efektyvaus verslo sprendimų, šiemet jau buvo organizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Šiauliuose bei Utenoje. Susipažinti su seminaro lektorių pranešimais ir praktiniais pavyzdžiais galima ir specialiai TIVVI projektui skirtame interneto tinklapyje. Svetainės lankytojai čia ne tik ras naudingos seminarų medžiagos, bet dalį skaitytų pranešimų galės išklausyti arba peržiūrėti. Svetainėje informacija nuolat atnaujinama.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com