Lietuvos moksleiviai pagaliau sulaukė jiems skirto sportinio TV žaidimo. Televizijos kanale „Lietuvos ryto TV“ startavo laida „PILDYK Gladiatorių taurė“, kurioje kiekvieną šeštadienį vyks spalvingos ir kvapą gniaužiančios varžybos.

„Paauglystėje jaunimas tiesiog trykšta energija, o mūsų tikslas nukreipti – ją tinkama linkme. Kurdami šį žaidimą siekėme paįvairinti moksleivių laisvalaikį turiningais, fizinį aktyvumą skatinančiais užsiėmimais. Moksleiviai, dalyvaudami TV žaidime ne tik pagerins savo fizinį pasirengimą, bet ir išmoks veikti komandoje“, – teigė Gintarė Gurevičiūtė, prodiuserinės kompanijos „Gera produkcija“ direktorė ir projekto prodiuserė.

Žaidimo globėjais tapo populiariausia Lietuvoje išankstinio apmokėjimo paslauga „PILDYK“ kartu su Kūno kultūros ir sporto departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. „Skatiname aktyvų, draugišką ir turiningą laisvalaikį – mūsų vartotojams tai labai svarbu“, – paramos motyvus nurodė Renata Bernotaitė, „Tele2” PILDYK prekės ženklo vadovė.

Nuotaikingą bei dinamišką laida, skirtą visai šeimai, veda visiems gerai pažįstamas televizijos bei radijo laidų vedėjas Paulius Skučas. Jis kvies visus 14 – 15 m. amžiaus moksleivius iš Lietuvos burtis į komandas ir dalyvauti „PILDYK Gladiatorių taurės“ varžybose. Komandas sudarys 3 berniukai ir 3 mergaitės, o jiems talkins žinomi pramogų pasaulio atstovai. Kartu jie rungsis netradicinėse rungtyse ir turės įveikti priešininkus. Pergalę iškovojusi komanda pateks į kitą varžybų etapą ir toliau kovos dėl garbingos „PILDYK Gladiatorių taurės“.

Pirmojo etapo varžybas sudarys penkios rungtys. Pirmoji jų, ironišku pavadinimu „Atimk dešrą“, bus tradicinės „virvės traukimo“ rungties atmaina, kur moksleiviai turės įtraukti priešininkus į savo aikštelės pusę. Antroji – dar niekur nematyta „Sumo dvynių“ rungtis. Joje moksleiviai, apsivilkę vieną stambų sumo imtynininką primenantį kostiumą, sieks išstumti priešininkų porą iš ringo. Iškart po to jų lauks „Cezario pilies šturmas“ – rungtis, pareikalausianti daugiausia komandinio darbo. Komandos nariai penkiese turės judėti kaip vienas įsispyrę milžinišką porą slidžių. Vadovaujami šeštojo nario, moksleiviai šliuoš pripučiamos pilies link ir kops į jos viršūnę. Ketvirtoji rungtis – „Labanoro giria“, kurioje varžybų dalyviams teks kuo greičiau įveikti pripučiamų kliūčių ruožą. Ir galiausiai besivaržančios komandos susitiks paskutinėje varžybų rungtyje – „Gladiatorių kautynės“. Joje moksleiviai dideliais minkštais vėzdais turės nuversti savo priešininką nuo pakylos.

Renginio dalyvių bei žiūrovų azartą kaitins ne tik moksleiviai. Kiekvienoje laidoje paskutinės rungties ringe susikaus ir kviestinės žvaigždės – žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, tapsiantys komandų kapitonais. Jų indėlis gali tapti lemiamu: nugalėjusi įžymybė padvigubins savo komandos taškus, surinktus „Gladiatorių kautynių“ rungtyje.

Praėjusį savaitgalį transliuotoje pirmojoje „PILDYK Gladiatorių taurės“ laidoje susigrūmė grupių „Kastaneda“ ir „Mexicano“ atstovai. Šį šeštadienį vyksiančioje laidoje jėgas išbandys grupės „Delfinai“ lyderis Stano ir Čigonas iš grupės „Die2kai.Lt“. Būsimose laidose pasirodys atlikėja Faina, grupė „Šokoledas“ ir kiti pramogų pasaulio atstovai.

Gegužės pabaigoje, per žaidimo superfinalą paaiškės pajėgiausia komanda, kurios nariai bus apdovanoti pereinamąja „PILDYK Gladiatorių“ taure ir PILDYK prizais. Pasak G.Gurevičiūtės, žaidimas skirtas 11-18 m. amžiaus moksleiviams. „Tačiau tikime, kad jis prie ekranų pritrauks ir vyresnio amžiaus žiūrovus – pasaulyje tokios laidos itin populiarios tiek tarp vaikų, tiek tarp jų tėvelių“, – nurodė laidos prodiuserė.

„PILDYK Gladiatorių taurė“ transliuojama kiekvieną šeštadienį per „Lietuvos ryto TV“. Laidos pradžia – 11 val. Moksleiviai, pageidaujantys dalyvauti laidoje, gali iki 2008 m. gruodžio 31 d. registruotis elektroniniu paštu ugdymocentras@gmail.com.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Viešųjų ryšių vadovas, "Tele2"
Mob. tel. +370 683 66319
El. paštas andrius.baranauskas@tele2.com

Gintarė Gurevičiūtė
Direktorė, „Gera produkcija“
Mob. Tel. +370 650 46760
El. Paštas ugdymocentras@gmail.lt