Šeštadienį, birželio 7 d., telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ rengia antrąjį golfo turnyrą „Tele2 golfo taurė 2008“. Renginys vyks Europos centro golfo klubo aikštyne, kuriame pasiskirstę pagal pajėgumą dvejose kategorijose varžysis vyrai, vienoje – moterys, dar viena kategorija bus skirta visiems dalyviams. Šis turnyras priskiriamas reitinginėms Lietuvos golfo federacijos varžyboms, todėl golfo žaidėjai Lietuvoje galės pagerinti savo kvalifikacinį įvertį.

„Nemažą dalį golfo žaidėjų sudaro įmonių vadovai, verslininkai, kurie golfo aikštynuose sprendžia verslo reikalus ar atvažiuoja atsipalaiduoti po darbo dienos. Ne veltui golfas siejamas su verslo kultūra – norint perprasti jo subtilybes reikia daug ir sunkiai dirbti, o verslininkai kaip niekas kitas supranta, kiek pastangų tenka įdėti siekint pergalės. Kadangi verslo klientus laikome vienu iš prioritetinių segmentų, stengiamės populiarinti šį žaidimą“, – sako „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Šiuo metu „Tele2“ verslo klientų sparčiai daugėja – 2008 m. pirmajį ketvirtį, palyginus su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, jų skaičius padidėjo 15 proc. iki 78 tūkst.

Šiemet vyksiančiame “Tele2“ golfo turnyre savo sėkmę ir taiklumą išbandys apie 60 žaidėjų. Nugalėtojų laukia prizai – modernūs mobilieji telefonai Nokia N81 ir profesionaliems šio sporto mėgėjams skirta įranga. Taip pat bus įteiktos dovanos ir specialių nominacijų „Longest drive“ ir „Shortest to the pin“ laimėtojams.

„Esame dėkingi, kad „Tele2“ prisideda prie golfo populiarinimo – rėmėjų dėka galime tikėtis, kad šis Vakaruose paplitęs intelektualus žaidimas sulauks didelio dėmesio ir Lietuvoje“, – teigė Europos centro golfo klubo vadovas Vygintas Jarašiūnas.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt