Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ biudžetinėms įstaigoms siūlo galimybę naudotis mobiliuoju ryšiu be ilgalaikių įsipareigojimų. Įmonė siūlo pasirašyti neterminuotą sutartį be minimalaus mėnesinio prakalbamo mokesčio ir bet kada peržiūrėti pokalbių tarifus.

„Mobiliojo ryšio tarifai keičiasi itin sparčiai, ir įstaigos, pasirašiusios terminuotas sutartis prieš 2-3 metus, šiandien už pokalbius neretai permoka. Siūlome joms galimybę sutaupyti ir peržiūrėti įkainius nelaukiant sutarties galiojimo pabaigos“, – teigė Mantas Goštautas, „Tele2“ Pardavimo viešajam sektoriui vadovas.

Pasak jo, įstaigos, nusprendusios sudaryti neterminuotą sutartį, pasikeitus sąlygoms rinkoje gali derėtis dėl palankesnių sąlygų. „Šis pasiūlymas – vienas iš žingsnių stengiantis sumažinti išlaidas ir subalansuoti biudžetą. Šiandien, sparčiai augant infliacijai, tai ypač svarbu“, – nurodė M.Goštautas.

Be to, „Tele2“ biudžetinėms organizacijoms siūlo išbandyti bendrovės teikiamas paslaugas. Pasirinkusios šį pasiūlymą, organizacijos už bandymų metu prakalbėtą laiką nemokės nė cento.

Nusprendusios išbandyti bendrovės ryšį įstaigos gali užsisakyti specialią „Tele2“ SIM kortelę. Kartu su ja įstaigų atstovai gaus 5 Lt pokalbių limitą, kurį galės išnaudoti skambindami ir siųsdami trumpąsias SMS žinutes į visus Lietuvos tinklus.

Rinkos analizės ir tyrimų grupės RAIT visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, į „Tele2“ tinklą perėję vartotojai gali tikėtis iki 30 proc. sumažinti savo mobiliojo ryšio paslaugų kainas.

Gegužės duomenimis, „Tele2“ mobilųjį ryšį yra pasirinkusios 75 proc. daugiau biudžetinių organizacijų ir viešųjų įstaigų nei pernai tuo pačiu metu. Iš viso „Tele2“ teikia paslaugas 642 institucijoms. Naujausias bendrovės pasiekimas – laimėtas konkursas teikti mobiliojo ryšio paslaugas Alytaus rajono savivaldybės administracijai.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt