Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ atnaujino mobiliojo interneto telefone (WAP) svetainę wap.tele2.lt. Pasikeitė ne tik svetainės dizainas, bet ir struktūra – tinklapis tapo dinamiškesnis, o lankytojai gali dar paprasčiau rasti reikiamą informaciją.

„Naujoji mobiliojo interneto telefone svetainė išsiskiria ne tik naujovėmis, tačiau ir paprastumu – net ir neįgudęs mobiliojo interneto naudotojas gali lengvai naudotis visais mobiliojo interneto privalumais – skaityti naujienas, naudotis elektroninės bankininkystės, automobilių parkavimo paslaugomis, peržiūrėti ir rašyti elektroninius laiškus, siųstis muziką, paveikslėlius į savo telefoną bei rasti daug kitų sau naudingų dalykų“, – vardija Mindaugas Liulys, „Tele2“ Pridėtinių paslaugų vadovas.

Nuo šiol svetainės lankytojams naršyti bus dar patogiau ir paprasčiau – patobulinta struktūra leidžia reikalingą informaciją pasiekti vos keliais mygtuko paspaudimais; informacijos pateikimas tapo dar patrauklesnis – dabar svetainės turinys pasikeičia kiekvieną kartą atnaujinus tinklapį.

Pasak M. Liulio, svetainės funkcionalumą ir paprastumą mobiliojo interneto vartotojai vertina teigiamai, nes wap.tele2.lt yra viena lankomiausių mobiliojo interneto svetainių šalyje ir jos lankytojų skaičius nuolat auga. Per mėnesį tinklapį aplanko daugiau nei 250 tūkst. unikalių lankytojų – du kartus daugiau nei pernai tuo pat metu.

Siekdama paskatinti vartotojus naudotis mobiliuoju internetu telefone, balandį bendrovė įkainius sumažino iki 10 kartų. Dabar vienas megabaitas perduotų duomenų tiek privatiems, tiek verslo klientams, mokantiems pagal sutartis, kainuoja 20 ct. Žemesni tarifai mobiliajam telefonui internete bus taikomi iki rudens.

„Tele2“ vartotojams užtikrinamos aukštos kokybės mobiliojo interneto paslaugos – tai įrodo vasarį atliktas Ryšių reguliavimo tarnybos tyrimas, kuriame nustatyta, kad „Tele2“ teikiamos GPRS interneto prieigos paslaugų nepasiekiamumas yra mažiausias – kitaip tariant, bendrovės internetas mobiliajame telefone yra geriausiai pasiekiamas lyginant su konkurentais.

  
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Mindaugas Biliauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 673 96404
El. paštas mindaugas.biliauskas@eurorscg-pr.lt