Telekomunikacijos bendrovės „Tele2“ vartotojams nebereikia ieškoti monetų ir skubėti prie mokėjimo automato – už automobilio stovėjimą aikštelėje jie gali susimokėti išsiuntę trumpąją SMS žinutę. Taip atsiskaityti už parkavimą “Tele2“ klientai gali jau ne tik sostinės, bet ir Kauno gatvėse.

„Tele2“ klientai labai greitai įvertino galimybę už parkavimą Vilniaus stovėjimo aikštelėse susimokėti SMS žinute ir noriai ja naudojasi, nes tai patogu ir paprasta. Įvertinę vartotojų poreikius nusprendėme analogišką paslaugą teikti ir Kaune, o po kelių mėnesių planuojame ją diegti Trakų mieste“, - teigia Daniel Karpovič, „Tele2“ klientų lojalumo vadovas.

Norint pasinaudoti tokiu automobilio parkavimo apmokėjimo būdu, reikia automobilių statymo lipduką užklijuoti ant automobilio priekinio stiklo ir užregistruoti jo brūkšninį kodą. Tai galima padaryti numeriu 1332 išsiuntus SMS žinutę, prieš tai įrašius lipduko brūkšninį kodą ir automobilio numerį. Žinutės kaina – 20 centų.

Pasak D. Karpovič, tas pats parkavimo lipdukas galioja ir Vilniuje, ir Kaune, o vėliau juo galima bus naudotis ir Trakuose. Pageidaujantys gauti priminimą apie pasibaigusį apmokėjimo laiką sulauks SMS žinutės, kuri kainuoja 5 centus.

Susimokėti už automobilio statymą bendrovės vartotojai gali ir pasinaudoję mobiliuoju internetu telefone (WAP). Užsukę į bendrovės portalo wap.tele2.lt skiltį „Kasdien“ jie gali apmokėti automobilių statymą tiek Vilniaus, tiek Kauno miestuose. Tokiu būdu apmokant automobilio stovėjimą vartotojams nereikia galvoti, kokios parkavimo kainos yra skirtingose miesto zonose ar koks yra minimalus stovėjimo laikas – visą šią informaciją jie randa portale.
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 699 55837
El. paštas andrius@eurorscg-pr.lt