Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pristatė pirmąjį Lietuvos rinkoje mobilųjį telefoną vaikams bei jų tėveliams – Meškafoną. Šis telefonas skirtas 3-8 metų mažyliams ir padės vaikams jaustis saugiau.

Meškafonas skiriasi nuo įprastų, suaugusiems skirtų mobiliųjų telefonų – tai meškučio formos aparatas, neturintis klaviatūros ir ekrano. Meškafone yra tik keturi mygtukai – juos pasapaudus galima paskambinti iš anksto numatytiems asmenims. Tai gali būti mamytė, tėvelis, senelis ar kitas artimasis. Jų telefonų numeriai į meškafoną įvedami specialiomis SMS žinutėmis.

„Meškafoną naudoti yra labai paprasta – vos vienu mygtuko paspaudimu vaikas galės paskambinti artimiesiems. Be to, tėveliai galės kontroliuoti pokalbiams skiriamas išlaidas, mat žinos, jog vaikas galės skambins tik iš anksto nustatytais numeriais“, – sakė „Tele2“ prekių ženklo vadovė Lina Giedraitienė.

Patekęs į grėsmingą situaciją ar tiesiog išsigandęs vaikas Meškafonu galės išssiųsti pagalbos prašymą – tam pakaks paspausti specialų SOS mygtuką. Jei tėvams bus neramu, jie galės įsijungti pasiklausymo režimą ir tiesiogiai girdėti vaiką supančią aplinką.

Kadangi Meškafonas yra apsaugotas iš anksto nustatytais numeriais bei primena žaislą, sumažėja tikimybė, kad jis sudomins plėšikus. Be to, šis telefonas yra ir fiziškai saugus – jo paviršius nėra dažytas, todėl neturi kenksmingų medžiagų, aparato korpusas atsparus smūgiams.

Meškafono dydis ir forma yra specialiai pritaikyti vaikų rankoms. Šis telefonas sveria 80 gramų, jo baterija budėjimo režimu veikia 100 valandų, kalbant – pusantros valandos. Baterijai senkant, tėveliai automatiškai informuojami apie tai trumpąja SMS žinute.

Įsigyti Meškafoną galima jau šį savaitgalį visuose „Tele2“ prekybos salonuose. Pasirašius 18 mėn. trukmės sutartį su planu „Laisvė 18“ aparatas kainuos 1 litą. Pokalbių kaina sieks 18 centų į visus tinklus visą parą, SMS siuntimas Lietuvoje ir užsienyje kainuos 15 centų, o minimalus prakalbamas mėnesinis mokestis sudarys 18 litų.

Meškafoną įsigyjantys „Tele2“ vartotojai su savo vaikais galės kalbėti nemokamai, visi vieno vartotojo vardu registruoti abonentai tarpusavyje kalba nemokėdami nė cento – tai taip pat padės tėveliams kontroliuoti išlaidas.
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 699 55837
El. paštas andrius@eurorscg-pr.lt