Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tęsia savo bendradarbiavimą su Lietuvos aukščiausia rankinio lyga. Siekdama paskatinti sportininkus siekti aukščiausių rezultatų ir populiarinti rankinio sporto šaką Lietuvoje bendrovė tapo generaline lygos rėmėja.

„Lietuvoje dažnai pamirštama, kad turime ir kitų perspektyvių sporto šakų, ne tik krepšinį. Esu įsitikinęs, kad mūsų rankininkai turi didelį potencialą ir pajutę visų mūsų palaikymą gali ne ką mažiau sėkmingai populiarinti šalį nei krepšininkai“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Generaline Lietuvos aukščiausios rankinio lygos čempionato rėmėja „Tele2“ tapo praėjusių metų rudenį. Tuomet ir buvo nuspręsta pakeisti čempionato vardą – dabar pajėgiausi šalies rankininkai varžosi „Tele2“ Lietuvos aukščiausios rankinio lygos čempionate.

Šiemet dėl stipriausiojo vardo rungtyniauja 9 stipriausios šalies komandos. Čempionato favoritais laikomi ankstesni čempionato nugalėtojai - Panevėžio „Viking Malt“, Kauno „Granitas Karys“ ir Kauno “Lūšis“. Keturios stipriausios čempionato komandos pergalės sieks Europos taurių turnyruose.

„Pagaliau ir televizijos žiūrovai Lietuvoje gali nuosekliai stebėti čempionatą ir sekti savo mėgiamų komandų pasirodymus. „Tele2“ rėmimo dėka rankinio gerbėjai kiekvieną savaitę per televiziją gali žiūrėti po vienerias kiekvieno turo varžybas. Be to, ir transliacijų populiarumas išaugo. Vadinasi, žmonės patinka, jiems įdomu“ , – neabejoja Vytautas Tarailė, Lietuvos rankinio lygos klubų asociacijos direktorius.

„Tele2 Lietuvos aukščiausios rankinio lygos čempionato rungtynės nuo spalio transliuojamos kiekvieną sekmadienį 16.00 min. „Tango TV“ kanalu.
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 699 55837
El. paštas andrius@eurorscg-pr.lt