Paskelbti daugiau nei du mėnesius trukusio projekto „Verslauk!”, skirto jauniesiems verslininkams paskatinti, nugalėtojai – jie steigs savo įmones ir gaus po 10 tūkst. Lt verslo pradžiai. Aštuoniolikos laimėjusių verslo idėjų autoriams prizus įteikė projekto verslo angelai, tarp kurių ir telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Iš viso projekto rengėjai šiemet sulaukė daugiau nei 700 dalyvių, pasiryžusių kurti savo verslą.

Pasak Mindaugo Savicko, „Tele2“ rinkodaros direktoriaus, bendrovė projektą „Verslauk!” remia jau antrus metus iš eilės, nes šis konkursas – tai puiki galimybė prisidėti ugdant verslumą Lietuvoje. „Kasdien prisidedame prie verslininkų sėkmės, siūlydami aukštos kokybės paslaugas už mažesnę kainą ir taip mažindami įmonių sąnaudas. Todėl džiaugiamės galėdami paremti jaunuosius verslininkus – tikiu, kad tikslo siekimas ir entuziazmas padės jiems ateityje tapti savo srities lyderiais“, – teigė M.Savickas.

„Tele2“ savo paramą skyrė verslo idėjos „Žalioji fėja“ autoriams. Būsimoji įmonė versis įvairių įmonių, organizacijų ir gyvenamųjų namų aplinkos tvarkymu ir nuolatine priežiūra, susijusios įrangos pardavimu.

„Mums artima šios bendrovės kūrėjų filosofija – kaip ir „Tele2“, ji sieks aukštos kokybės už patrauklią kainą ir išnaudos žemų kaštų strategijos privalumus“, – nurodė M.Savickas.
 
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
Andrius Baranauskas
Atstovas spaudai
Mob. tel. +370 699 55837
El. paštas andrius@eurorscg-pr.lt