„Tele2“ mokėjimo planas „Čempionas“ Lietuvos gyventojams dovanoja vasario 10-26 dienomis vyksiančių Turino olimpinių žaidynių transliaciją per nacionalinę televiziją ir sudaro galimybę kiekvienam vartotojui laimėti kalbant pigiau. 

„Tele2“ kartu su visais Lietuvos gyventojais palaiko šalies sportininkus, linkėdami parsivežti namo ne vieną olimpinio čempiono titulą. 

Tuo tarpu visiems mobiliojo ryšio vartotojams, dažnai skambinantiems į visus Lietuvos tinklus, bendrovė siūlo išbandyti pigiausią mėnesinio apmokėjimo planą Lietuvoje privatiems klientams – „Čempionas“. 

Norintiems pasinaudoti „Čempiono“ tarifais, vienodais skambinant į visus Lietuvos tinklus – 29 ct. už minutę, ir 9 ct už vieną SMS žinutę, tereikia sudaryti minimalios 3 mėnesių galiojimo trukmės sutartį. 

„Čempiono“ planas ypač patogus norintiems pasinaudoti nuo vasario mėnesio pilnai per centrinę duomenų bazę pradėsiančia veikti numerio perkėlimo paslauga. Tokiu būdu nauji vartotojai be didelių įsipareigojimų galės išbandyti ir įvertinti „Tele2“ siūlomas mažiausias kainas ir patobulintą ryšio kokybę. 

Iki šiol – tai populiariausias planas tarp naujų „Tele2” klientų, nuo studentų iki vyresnio amžiaus žmonių. Vartotojai renkasi šį planą dėl aiškios ir paprastos kainodaros, o taip pat dėl vienodai mažų tarifų į visus Lietuvos tinklus. Klientams nereikia prisiimti ilgalaikių įsipareigojimų, plano aktyvavimas kainuoja simbolinį vieną centą ir nėra jokių papildomų ar administracinių mokesčių. Tokiu būdu čempiono vardo gali siekti ne tik profesionalūs sportininkai - „Tele2“ klientai laimi kalbėdami pigiau. 

„Kartu su visais Lietuvos gyventojais „sergame“ už mūsų sportininkus ir linkime jiems parsivežti ne vieną medalį. Tuo tarpu mūsų misija – ir toliau būti mažiausių kainų čempionais rinkoje ir teikti geriausius pasiūlymus mūsų vartotojams”, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.