Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, pirmoji Lietuvoje, naujiems klientams siūlo užsisakyti SIM kortelę telefonu, ir ji bus pristatyta tiesiai į namus. 

Taip galima užsisakyti mokėjimo plano “Čempionas” SIM kortelę, tereikia paskambinti nurodytu telefonu ir padiktuoti operatorei reikalingus duomenis. Užpildytą sutartį kartu su kortele klientui kitą dieną nurodytu adresu pristatys pašto kurjeris. 

Ši nauja paslauga yra visiškai nemokama ir ypač patogi užimtiems arba mažesniuose miesteliuose bei toliau nuo prekybos centrų gyvenantiems žmonėms. 

„Mobilusis ryšys šiandien tapo įprasta kasdienybės dalis, todėl manome, kad vartotojams, norintiems pasirinkti „Tele2“ paslaugas, nebebūtina kažkur eiti ir gaišti savo laiko“, - komentuoja Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. 

„Čempioną“ „Tele2“ sukūrė visiems, jau turintiems mobilųjį telefoną ir norintiems pakeisti tik mokėjimo planą. Šio mokėjimo plano vartotojai galės naudotis 29 ct už minutę tarifu visą parą skambinant į visus Lietuvos tinklus bei mokėti tik 9 ct už SMS žinutę. 

Šis pasiūlymas taip pat tinka visiems, nenorintiems pasirašyti ilgo termino sutarčių. Pasirinkus paprastą ir patogų „Čempiono“ planą tik su 3 mėnesių galiojimo trukmės sutartimi, „Tele2“ klientams nereikia prisiimti jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Todėl tai labai patogu ir tiems, kurie norėtų tiesiog išbandyti „Tele2“ paslaugas. 

„Mes stengiamės patenkinti įvairius vartotojų poreikius ir rūpinamės, kad „Tele2“ mobiliojo ryšio paslaugos būtų ne tik kokybiškos ir pigios, bet paprastos ir patogios“, - sako P. Masiulis.