Nuo šiol „Tele2” vartotojai savo sąskaitas SEB Vilniaus banke gali valdyti mobiliuoju internetu telefone (WAP). Paslauga gali naudotis visi bendrovės klientai, turintys GPRS technologiją palaikančius telefonus. 

Naudodamiesi SEB Vilniaus banko internetu telefone, „Tele2“ klientai gali patikrinti sąskaitų ir mokamųjų kortelių likučius, peržiūrėti sąskaitų išrašus ir atliktų operacijų istoriją, pervesti pinigus pagal vietinius mokėjimo nurodymus ir iš vienos savo sąskaitos į kitą, atlikti mokėjimus pagal parengtus dokumentų ruošinius, keisti valiutą, apmokėti elektronines sąskaitas, sumokėti telekomunikacijų, draudimo ir kitus mokesčius. 

„Ši paslauga ypač aktuali mūsų verslo klientams. Jie operatyviai valdys savo sąskaitas bet kur ir bet kada – pietaudami restorane, ilsėdamiesi sodyboje ar atostogaudami užsienyje“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. 

SEB Vilniaus banko internetas mobiliajame telefone pasiekiamas visiems „Tele2“ klientams, turintiems telefoną su įdiegta WAP 2.0 interneto naršykle ir įjungta WAP paslauga. Atliekamų banko sąskaitų operacijų saugumą užtikrina banko autorizacijos sistema – prisijungdami vartotojai turi įvesti savo identifikacijos kodus ir slaptažodžius. 

Naudodamiesi SEB Vilniaus banko internetu telefone, „Tele2“ vartotojai mokės tik už atsisiunčiamų duomenų kiekį. Bendrovė visiems mėnesinio apmokėjimo abonentams suteikia galimybę nemokamai atsisiųsti 2 megabaitus (MB) duomenų per mėnesį, vėliau ši paslauga kainuoja 2 Lt/MB. Be to, klientai gali rinktis paslaugą „Go live!“ – užsisakius ją kiekvieną mėnesį skaičiuojamas 10 Lt mokestis, už kurį suteikiama galimybė nemokamai atsisiųsti 50 Mb duomenų. Šį limitą viršijus, kiekvienas Mb kainuoja 1 Lt. Išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams „Tele2“ siūlo naudotis mobiliuoju internetu už 0,9 Lt/Mb. 

Šiuo metu „Tele2“ vartotojai mobiliuoju telefonu gali naudotis „Hansabanko“ elektroninės bankininkystės paslauga hanza.net. 

Kontaktinis asmuo - Andrius Baranauskas, ryšių su visuomene agentūra KOMUNIKACIJOS TILTAI / EURO RSCG PR. Tel. +370 699 55837. El. paštas: andrius@eurorscg-pr.lt