Lietuvos muzikos padangę vėl sudrebins pasaulinio lygio diskžokėjų pasirodymas. Šeštadienį Palangoje vyksiančiame vakarėlyje „Pildyk Ibiza Party“ plokšteles suks klubų lankytojų numylėtiniai DJ Omid 16B ir DJ Demi. 

Dar geresnė naujiena: šėlsmas garsiųjų britų vakarėlyje nemokamas – kaip ir saulė, saulė, jūra bei geras oras. DJ Omid 16B ir DJ Demi pasirodymą šokių muzikos aistruoliams dovanoja „PILDYK“. 

Gyvenime kuklus, o scenoje energingas ir be galo talentingas – taip apibūdinamas DJ Demi, šokių muzikos arenoje pasirodęs 2002 m. ir pripažintas vienu karščiausių šokių muzikos kūrėjų. Jaunas, bet jau įvertintas įvairiais apdovanojimais, DJ Demi vakarėlių dalyviams rengia įspūdingas keliones į savo muzikos pasaulį, pasikliaudamas ne tik savo nuojauta, bet ir klausydamas publikos pulso. Lietuvos šokių muzikos vakarėlių lankytojai turėjo nepamirštamą progą įsitikinti, kaip DJ Demi moka įvesti publiką į ekstazę – šį pavasarį jis grojo „Nokia Plug In“ renginyje. 

Kitas šeštadienį pasirodysiančio dueto narys DJ Omid16B yra kur kas labiau patyręs. Savo muzikinę karjerą pradėjęs 1998 m., Omid 16B išleido kelis įspūdingus, puikiai įvertintus albumus, talkininkauja garsiems muzikiniams projektams ir yra atvirai šlovinamas nemažo būrio kolegų. Omid16 viso pasaulio šokių muzikos aikštelėse rengia iš proto vedančius pasirodymus. Lietuvoje jis, ko gero, geriausiai žinomas kaip hito „Driving To Heaven“ autorius. Pastarąjį kūrinį išpopuliarino Ignas i.v. įrašęs šio kūrinio remiksą. 

„Omid 16B gerai pažįsta Lietuvos klubų publiką, todėl žino kaip ją nustebinti“, - sakė renginio organizatoriai. 

Šiais metais DJ Demi ir Omid16 rengia pasirodymus tik dviese, ir tai, pasak liudininkų, būna išties įspūdinga! Tuo galite patys įsitikinti apsilankę karščiausiame šios vasaros šokių muzikos renginyje „PILDYK Ibiza Party“ prie Palangos tilto. 

„Tele2“ vartotojai renginiu gali mėgautis nemokamai – tereikia atsiųsti renginio „bilietą“. Tai padaryti galima dviem būdais: adresu wap.tele2.lt rasti ir paspausti nuorodą „Ibiza Party Bilietas“. Tokiu atveju mokėti reikės tik už perduotų duomenų kiekį. Kitas būdas – trumpuoju numeriu 1508 nusiųsti SMS žinutę su raktažodžiais „Pildyk Ibiza Party“ (beje, nepamirškite palikti tarpų tarp žodžių!); žinutės kaina – 1 Lt. Ne „Tele2“ vartotojai, norintys aplankyti muzikos legendas, turi įsigyti „Pildyk“ pakuotę ir taip pat vienu iš aprašytų būdu atsisiųsti bilietą. Jų patogumui šeštadienį Palangoje spaudos kioskai dirbs ilgiau! 

Kontaktinis asmuo - Andrius Baranauskas, ryšių su visuomene agentūra KOMUNIKACIJOS TILTAI / EURO RSCG PR. Tel. +370 699 55837. El. paštas: andrius@eurorscg-pr.lt