Šeštadienį vasaros sostinėje Palangoje vėl startuoja tradicinis, jau penktasis vakarėlių ciklas „PILDYK Ibiza Party“. Šiemet jo startą paskelbs ypatingos žvaigždės: šįvakar vakarėlyje gros JAV didžėjų duetas „Hybrid“. 

Šokių muzikos fanams „Hybrid“ pristatyti nereikia: jie išskėstomis rankomis sutinkami visose scenose nuo Europos iki Australijos. Beveik dešimtmetį plokšteles sukantys vaikinai pripažįstami vienais garsiausių pasaulio šokių muzikos propaguotojų, šiandien jų sąskaitoje – per 250 kūrinių. 

Dueto „Hybrid“ nariai Mike Truman ir Chris Healings yra kilę iš Velso, Didžiosios Britanijos. Jų sėkmės žvaigždė sužibo, kai Lee Burridge, 1994 m. pripažintas žymiausiu Honkongo didžėjumi, vaikinų singlo „Symphony“ kopiją davė paklausyti garsiajam Sash‘ai. Pastarasis kūrinį įtraukė į savo ir John Digweed‘o albumą „Northern Exposure“; to pakako, kad „Hybrid“ būtų apipilti pasiūlymais groti viso pasaulio klubuose. 

JAV įsikūrę „Hybrid“ iki šiol išleido du albumus – „Wide Angle“ (1999) ir „Morning Sci fi“ (2003), taip pat įkūrė savo leidybos kompaniją „Distinctive Records“. 

Albume „Wide Angle“ „Hybrid“ supynė plačiojo ekrano kino užuominas „Hybrid“ supynė su tuo metu Londone iškilusios „break beat“ kultūros pulsavimu. Kurdami šį albumą dueto nariai išmaišė visą pasaulį – Maskvoje jie įrašinėjo kūrinius su Rusijos nacionaliniu orkestru „Mosfilm“ studijoje, Niujorke į albumą įtraukė unikalų David‘o Lyncho‘o pamėgtos dainininkės Julie Cruise balsą, Paryžiuje dirbo su reperiu Soon E MC. Albume. 

Po „Wide Angle“ debiuto JAV duetas buvo pakviestas lydėti atlikėją Moby 2000 rudenį jo turo po Šiaurės Ameriką metu – iš viso „Hybrid“ dalyvavo 43 koncertuose nuo Los Andželo iki Niujorko. Tačiau tai buvo tik repeticija prieš 18 mėnesių trukusį pasaulinį turą, kurio metu „Hybrid“ aplankė nesuskaičiuojamą galybę festivalių, šokių aikštelių, klubų nuo Didžiosios Britanijos iki Australijos, taip pat pasirodė Japonijos „Fuji Rock Festival“. 

Koncertuodami ir įrašinėdami albumą vaikinai sumiksavo kelis šimtus žinomų atlikėjų kūrinių. Jų grojaraštyje Alanis Morrisette, „Future Sound of London“, Jean Michelle Jarre, „UNKLE“, „Radiohead“, „REM“, „Moby“, „Carl Cox“, „Crystal Method“, „BT“, Sarah McLachlen, „The Orb“ – ir tai tik maža dalis. 

Antras grupės albumas „Morning Scifi“ buvo pristatytas Majamio WMC festivalyje, po kurio sekė antras gastrolių turas po Šiaurės Ameriką. Trapesnis ir tamsesnis „Morning Scifi“ muzikos skambesys duetui atvėrė duris į kino pramonę. 2004 m. „Hybrid“ dirbo režisieriaus Tony Scott filme „Degantis žmogus“ („Man on fire“), vėliau dalyvavo kuriant garso takelius Ridley Scott filmui „Dangaus karalystė“ („Kingdom of Heaven“) ir naujam Tony Scott‘o filmui „Domino“. Pernai „Hybrid“ sukūrė nepakartojamą muziką kompanijos „Twisted Pictures“ išleistam filmui „Katakombos“. 

„Tele2“ vartotojai gyvąją legendą šįvakar gali išgirsti nemokamai. Tereikia įsigyti „Pildyk“ pakuotę ir gauti renginio užsklandą į mobiliojo telefono ekraną. Tai padaryti galima dviem būdais: trumpuoju numeriu nusiųsti SMS žinutę su raktažodžiais „Pildyk Ibiza Party“ (beje, nepamirškite palikti tarpų tarp žodžių!); žinutės kaina – 1 Lt. Kitas būdas – adresu wap.tele2.lt rasti ir paspausti nuorodą „Ibiza Party Bilietas“. Tokiu atveju mokėti reikės tik už perduotų duomenų kiekį. Ne „Tele2“ vartotojai, norinys aplankyti muzikos legendas, turi įsigyti „Pildyk“ pakuotę. Jų patogumui šeštadienį Palangoje spaudos kioskai dirbs ilgiau! 

Kontaktinis asmuo - Andrius Baranauskas, ryšių su visuomene agentūra KOMUNIKACIJOS TILTAI / EURO RSCG PR. Tel. +370 699 55837. El. paštas: andrius@eurorscg-pr.lt