Nuo šiol „Tele2“ išankstinio apmokėjimo paslaugų „Pildyk“ ir „Mažylis“ vartotojai galės papildyti savo sąskaitas nauju, patogesniu būdu. „Tele2“ pirmoji ir vienintelė iš mobiliojo ryšio operatorių įdiegė kodinį paslaugų valdymą, padėsiantį lengvai ir greitai pasirinkti ar keisti daugelį siūlomų paslaugų naudojantis tik telefono klaviatūra. 

Pildydami naujuoju būdu „Tele2“ klientai sutaupys laiko, nes nebereikės skambinti ir išklausyti visų instrukcijų apie sąskaitos pildymą. Tokiu būdu klientai galės atidžiai suvesti saugos kodą ar nesunkiai jį pataisyti. O svarbiausia – nuo šiol sąskaitą papildyti galima bus net svečiuojantis daugumoje užsienio šalių. 

„Vis dažniau važiuoju į užsienį, todėl gerai, kad dabar galėsiu iš anksto nusipirkti papildymo kortelių ir pildyti sąskaitą kelionėje. Arba, žinodama, kad sąskaitos likutis tuoj baigsis, galėsiu paprašyti giminaičių, kad Lietuvoje nupirktų papildymo kortelę ir atsiųstų reikalingą kodą SMS žinute“, - sako studentė Irma. 

Žinoma, toliau galios ir senasis pildymo būdas – skambinant nemokamu numeriu 1525. Tiek vienu, tiek kitu būdu įvedus saugos kodą, sąskaita bus papildyta po 10 – 15 minučių. 

„Skiriame daug dėmesio, kad mūsų paslaugos būtų patogios vartotojams, atitiktų jų poreikius ir liktų prieinamos visiems,“ – apie šią ir kitas, planuojamas naujoves sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. 

Įsigijus sąskaitos papildymo kodą tereikės telefono klaviatūra surinkti kombinaciją ir nuspausti skambučio mygtuką. Ši nauja paslauga vartotojų patogumui yra nemokama. 

Klientai, besinaudojantys „Tele2“ išankstinio apmokėjimo paslaugomis, surinkę reikalingą skaičių kombinaciją taip pat gali pasitikrinti savo sąskaitos likutį ir galiojimo laiką. Lygiai tokiu pačiu būdu visi pageidaujantys gali rinktis išklausyti informaciją ne lietuvių, o rusų arba anglų kalba.