Sparčiausiai auganti mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ nuo liepos 5 dienos pristato naujieną rinkoje – naują mokėjimo planą privatiems klientams „Plepys“. 

Naujo plano pavadinimas parinktas neatsitiktinai – „Tele2“ abonentai su daugiau nei milijonu „Tele2“ klientų galės kalbėti nemokamai bet kuriuo paros metu. Bus taikomas tik sujungimo mokestis – 45 centai. Šį planą galės rinktis ir nauji, ir jau esantys „Tele2“ klientai. 

Naujojo plano „Plepys“ minimalus prakalbamas mėnesinis mokestis – 25 litai. Į jį įeina visi vietiniai ir tarptautiniai skambučiai, SMS žinučių siuntimas Lietuvoje ir į užsienį. Skambutis į kitus tinklus šio plano vartotojams bet kuriuo paros metu kainuos tik 25 centus per minutę, SMS žinučių siuntimas į visus tinklus Lietuvoje ir į užsienį – tik 15 centų. 

„Naujas planas „Plepys“ – tikras perversmas mobiliojo ryšio rinkoje, – komentavo „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis. – „Tele2“ klientai ir iki šiol kalbėdavo pigiausiai, o iš kitų operatorių perėję į „Tele2“ abonentai mokėdavo trečdaliu mažiau nei anksčiau. Dabar mes jiems suteikiame galimybę kalbėtis nemokamai neribotą laiką“.