Kompanija “Tele2” bendradarbiaudama su UAB “Itella” nuo šių metų liepos mėnesio siūlo savo klientams užsisakyti elektronines sąskaitas. Užsisakę šią paslaugą mėnesinio apmokėjimo paslaugos vartotojai sąskaitas galės peržiūrėti internete. 

Pasak “Tele2“ bendrovės vadovų, tai ypač greitas ir patogus būdas kontroliuoti savo mobiliojo ryšio išlaidas. “Užsisakę šią paslaugą mūsų kompanijos klientai operatyviai gaus sąskaitas, skambučių išklotines, o sąskaitas greičiau ir patogiau galės apmokėti elektroninės bankininkystės pagalba. Be to užsisakyti šią paslaugą labai paprasta ir nieko nekainuoja“, - teigė kompanijos “Tele2” generalinis direktorius Petras Masiulis. Jis taip pat pabrėžė, kad visi užsisakiusieji sąskaitas ir skambučių išklotines gaus už paskutinius 3 mėnesius. 

Elektroninės sąskaitos paslaugą privatūs vartotojai gali užsisakyti tiesiog išsiuntę SMS žinutę nemokamu trumpuoju numeriu su savo mokėtojo kodu, o verslo klientams, norintiems naudotis šia paslauga, reikia paskambinti į klientų aptarnavimo centrą arba nuvykti į artimiausią “Tele2” atstovybę. Gavęs slaptažodį, vartotojas turi prisiregistruoti internete adresu www.tele2.lt/epay. 

Paslauga yra teikiama nemokamai tiek privatiems, tiek verslo klientams. Netolimoje ateityje “Tele2” planuoja elektroninės sąskaitos paslaugą pasiūlyti ir fiksuotojo ryšio vartotojams.