Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ paskelbė pradedanti teikti didžiausios muzikos transliavimo platformos „Spotify“ paslaugas. Nuo šiol bendrovės klientai už muzikos klausymąsi joje galės atsiskaityti paprasčiau ir greičiau.

„Nuolat stengiamės pasiūlyti naujų paslaugų, todėl šiuo metu rinkoje esame daugiausiai mobilių laisvalaikio praleidimo būdų savo klientams siūlantis operatorius. Džiaugiamės, kad dabar viso pasaulio muzika jiems bus dar lengviau pasiekiama“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Paslaugą „Spotify Premium“ klientai galės užsisakyti tiesiogiai iš operatoriaus ir tam nebereikės kreditinės kortelės – jos mokestis bus pridedamas prie mėnesio sąskaitos.

Šis paketas leidžia be apribojimų, be reklamos ir netaupant interneto klausytis muzikos, naudojantis skirtingais išmaniaisiais įrenginiais: telefonais, kompiuteriais ar planšetėmis.

Tai kol kas yra vienintelis Lietuvoje veikiantis mokamas „Spotify“ paketas.

Šią paslaugą užsisakyti galės visi nuolatiniai bei nauji operatoriaus klientai, o per mėnesį ji kainuos 6,99 Eur. Beje, anksčiau „Spotify“ paskyros neturėję vartotojai pirmąsias 30 dienų paketą galės išbandyti nemokamai.

Sausio 4-ąją naujienų agentūra „Reuters“ skelbė, kad „Spotify“ turi jau 70 mln. už paslaugas mokančių vartotojų ir yra didžiausia muzikos transliavimo platforma, teikianti prieigą prie daugiau nei 30 mln. muzikinių kūrinių.