Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ šiandien vykusioje „Verslo žinių“ konferencijoje „Verslo valdymas 2017: strategija ir komanda“ buvo įvertinta – pelnė technologijų sektoriaus lyderio apdovanojimą.

„Tai – visos mūsų komandos darbo įvertinimas. Šis apdovanojimas yra įrodymas, kad mūsų pastangos rinkai kurti tvarias, inovatyvias ir patrauklias priemones neliko nepastebėtos“, - kalbėjo Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Nuo 2016 m. pradžios „Tele2“ pristatė ypač daug novatoriškų sprendimų.

2017 m. kovą pristatė pasaulyje ir Lietuvoje dar analogų neturinčią naujovę – „Mobiliąją stotelę“ išmaniam verslo skambučių valdymui. Siūloma paslauga verslui pakeis brangią ir aplinkos netausojančią IP telefoniją.

2016 m. pirmoji Lietuvoje ėmė sudaryti vien elektronines sutartis su privačiais klientais. Operatoriaus salonuose paslaugų sutartis klientai nuo šiol skaito ir pasirašo planšetinio kompiuterio ekrane, o kopijas gauna elektroniniu paštu.

2016 m. rugpjūtį „Tele2“ rinkai pristatė pirmą neribotą mobilųjį internetą namams, kurio greitis ir kokybė prilygsta tradiciniam internetui, tačiau juo naudotis galima nepriklausomai nuo vietos.

2016 m. rugpjūtį „Tele2“ drauge su „Nokia“ pristatė 5G ryšio galimybes ir pasiekė bevielio duomenų persiuntimo rekordą Baltijos šalyse – 4,5 gigabitų per sekundę.

2016 m. liepą bendrovė savo klientams pasiūlė už pirkinius interneto parduotuvėje „Google PlayTM“ atsiskaityti paprasčiau ir patogiau – pirkinio kainą įtraukiant į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą.

Nuo 2016 m. liepos telekomunikakacijų bendrovės klientai gali žiūrėti filmus ir sporto transliacijas greituoju 4G internetu naudodamiesi paslauga „Viaplay“. 

2016 m. sausį „Tele2“ pirmoji tarp operatorių gavo leidimą naudotis e-pinigais. Nauja licencija leidžia operatoriui organizuoti daugiau nei iki šiol elektroninių mokėjimų rūšių, įskaitant ir elektroninių pinigų išleidimą.