Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ antrus metus iš eilės pelnė „Verslo žinių” technologijų sektoriaus lyderės apdovanojimą.

„Tai – visos mūsų komandos darbo įvertinimas. Svarbu, kad ne tik laimėjome, bet ir išlaikėme technologijų lyderio vardą – toliau kūrėme inovatyvius bei klientams aktualius sprendimus“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Verslo sektorių lyderių apdovanojimų reitingą, kuriuo buvo siekiama įvertinti stipriausius rezultatus pasiekusias Lietuvos bendroves, „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal skirtingus rodiklius, taikydami statistinius modelius. Šie metai buvo pirmieji, kai įmonės buvo reitinguojamos be subjektyvaus internetinio balsavimo, tik pagal 6 objektyvius rodiklius: pajamas, pelną bei jų pokytį, pelningumą ir darbo užmokestį.

„Tele2“ yra pelningiausia telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje. Įmonė dalijasi savo sėkme ir su darbuotojais – portalo www.vz.lt skelbtais duomenimis, jos mokami atlyginimai yra didžiausi, lyginant su konkurentais.

Be to, bendrovė investuoja į inovacijas klientams. Praėjusiais metais „Tele2“ pristatė ir Lietuvoje analogų neturinčią naujovę – „Mobili stotelė“. Verslo klientams skirta paslauga leidžia mobiliuoju telefonu pakeisti brangią IP telefoniją.

Be to, verslui operatorius 2017-aisiais pasiūlė ir naują debesijos sprendimą – „2Route“. Ši paslauga suteikia galimybę vienoje vietoje rinkti, persiųsti ir valdyti IP duomenis iš skirtingų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų.

2017 m. pavasarį operatorius pristatė dar vieną unikalų projektą – muzikinę instaliaciją, naršymo duomenis paverčiančia originaliu kūriniu – 4G muzika.

Paskutinysis bendrovės eksperimentas pristatytas vos prieš porą dienų. Tai – nešiojamojo interneto be kabelių sprendimas „Laisvas internetas“. „Tele2“ sukūrė mobilų namą, kurį skraidino oro balionu ir taip įrodė, kad operatoriaus internetas veikia ne tik šalies teritorijoje, bet net gi ore.

„Tele2“ prisideda ir prie visuomenės ugdymo. Praėjusių metų lapkritį įsteigė „Big Data Academy“, kurios tikslas ugdyti analitikus, gebančius dirbti su didžiaisiais duomenimis. Taip pat kartu su „Code Academy Kids“ pradėjo rengti nemokamus programavimo mokymus mokyklinio amžiaus regionuose gyvenantiems vaikams.

Verslo lyderių apdovanojimai buvo įteikti trečiadienį, konferencijos „Verslo valdymas 2018: pergalių vadyba“ metu.