Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Nešiojamas 4G modemas Huawei E5783B Prie naujojo Huawei E5783 modemo nesunkiai prijungsite iki 16 skirtingų prietaisų ir užtikrinsite greitą, iki 300 MB/s siekiantį duomenų perdavimo greitį. Huawei E5783B C1813 Nešiojamas 4G modemas Huawei E5783B juoda Modems 61 129

Kaina be sutarties 129,00 EUR
Pigiau perkant su planu 61,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Nešiojamas 4G modemas Huawei E5783B

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

STIPRUS IR PASTOVUS RYŠYS

VISIEMS NAMAMS

Prie naujojo Huawei E5783 prijungsite visus savo namų prietaisus. Kai sakome „visus“, nei kiek neperdedame. Wi Fi ryšiu prijungti galėsite 15 įrenginių (telefonus, nešiojamus kompiuterius, konsoles, planšetes, išmaniuosius televizorius), o dar vieną – USB jungtimi.

TOBULAS PASIRINKIMAS KELIONEI

Išsiruošėte kelionei su šeima? Pasiimkite su savimi ir Huawei E5783. Jame veikiančioje baterijoje sukauptos energijos pakaks šešioms intensyvaus darbo valandoms. Greitu internetu galėsite mėgautis ir būdami toli nuo namų.

NAUJAUSIA TECHNOLOGIJA

Naudojatės mobiliuoju internetu? Huawei E5783 palaiko 6 kategorijos LTE technologiją, todėl užtikrina itin greitą duomenų perdavimą. Su modemu interneto greitis paprastai siekia iki 300 MB/s.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)108.0 mm x 62.0 mm x 10 mm
Svoris (g)151 g
Meniu lietuvių kalba

Baterija

Baterijos talpa (mAh)1500 mAh

Ryšys ir duomenų perdavimas

2G (GPRS / EDGE)
4G (LTE)
4G+

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.