Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
4G modemas Huawei B535 Pro Modemas Huawei 4G Router 3 Pro leis pamiršti meistrus ir interneto kabelius. Prietaisas veikia su paprasta 4G SIM kortele ir kokybišką ryšį užtikrina visuose namuose. Huawei B535 4G 3 Pro C2082 4G modemas Huawei B535 Pro balta juoda Modems 73 149

Kaina be sutarties 149,00 EUR
Pigiau perkant su planu 73,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

4G modemas Huawei B535 Pro

Pasirinkite spalvą balta juoda

Aprašymas

GREITIS, UNIVERSALUMAS, PATIKIMUMAS

LENGVAI NAUDOJAMAS

Pamirškite brangiai kainuojančius meistrus. Naująjį 4G Router 3 Pro be jokių problemų sukonfigūruosite ir patys. Jums tereikės į modemą įdėti standartinę 4G SIM kortelę. Štai ir viskas. Puikios kokybės interneto ryšys jau jūsų namuose ar improvizuotoje darbo vietoje. Jeigu gyvenime vertinate lankstumą, 4G Router 3 Pro jums taps tiesiog nepakeičiamu.

STIPRUS IR GREITAS SIGNALAS

Internetas geras tik tada, kai jo ryšys greitas ir pastovus. Naujajame modeme veikia dviejų branduolių Balong mikroschema, kuri leidžia pasiekti net 300 Mbit/s greitį. Jis taip pat turi dvi vidines antenas bei galimybę primontuoti dar dvi papildomas išorines 4G antenas (papildomos antenos į komplektą neįeina), todėl galėsite būti tikri, kad ryšio greitis visada bus stabilus.

PASIŽYMINTIS PUIKIA INTUICIJA

Galite amžiams pamiršti visur kliūvančius interneto kabelius. Vieno Huawei 4G Router 3 Pro visiškai pakaks tam, kad kokybišku ryšiu aprūpintumėte visus namuose esančius prietaisus. Modemas atpažįsta tiek 2.4 GHz, tiek 5 GHz ryšio standartus bei sujungia juos į vieną signalą, užtikrindamas kokybišką bei stabilią patirtį.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)219 x 138 x 25.6 mm
Svoris (g)325 g
Meniu lietuvių kalba
SIM kortelėMicro SIM

Ryšys ir duomenų perdavimas

2G (GPRS / EDGE)
3G (HSDPA / UMTS / HSPA+)
4G (LTE)
4G+
Bevielis internetas (Wi-Fi)Taip

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.