Į viršų
Lauko Kamera Vimtag B3-S su Wi-Fi Vimtag B3-S - tai vandeniui atspari lauko kamara, palaikanti Wi-Fi ryšį. Itin aukštos raiškos (1080p) vaizdas užtikrins saugumą. Įsigykite Tele2. Vimtad B3-S C1546 Lauko Kamera Vimtag B3-S su Wi-Fi Smart gadgets 149

Lauko Kamera Vimtag B3-S su Wi-Fi

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Mėgaukitės saugumo jausmu, kuriam visai nereikia milžiniškų investicijų. Naujoji Vimtag B3-S kamera patikimai ir nepailstamai stebės jūsų namų ar darbo aplinką bet kokiu paros metu ir bet kokiu oru. Jaustis užtikrintai dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

Visada patikimas vaizdas

Vimtag B3-S išsiskiria savo fiksuojamo vaizdo kokybe. Ji patikimai filmuoja tiek dieną, tiek naktį, o taip pat visiškai nebijo drėgmės, vėjo ir panašių aplinkos fatorių.

 

Vaizdas jums prieinamoje platformoje

Vimtag B3 fiksuojamą vaizdą visada galėsite lengvai ir patogiai stebėti viename iš savo išmaniųjų prietaisų. Be to, nenumatyto incidento atveju, akimirksniu gausite informaciją į savo telefoną.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.