Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Langų plovimo robotas Hutt W66 Langų plovimo robotas Hutt W66 garantuos, kad jūsų namų langai stebintų nepriekaištinga švara. Langų robotas pasieks net sunkiausiai pasiekiamus kampelius, o ant langų laikysis tvirtai bei užtikrintai. Hutt Hutt W66 C2768 Langų plovimo robotas Hutt W66 balta Robotai dulkių siurbliai 0 269

Langų plovimo robotas Hutt W66

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

ŠVARŪS LANGAI BE JOKIŲ PASTANGŲ

EFEKTYVI VALYMO SISTEMA

Langų plovimo robotas Hutt W66 geba suplanuoti valymo kelią, išvengti kliūčių ir grįžti į pradinį tašką. Tai padeda padaryti įrenginyje veikiantys naujausi jutikliai, aptinkantys kampus ir pašalinius objektus. Prietaisas grįžta ten, kur pradėjo valymo kelią, todėl robotą visuomet lengva pasiekti. Taip pat robotas valo ne tradiciniu keliu, kuris primena N raidę, o Z ir W raides primenančiu judėjimu, kuris padidina valymo efektyvumą.

NEPRIEKAIŠTINGA ŠVARA

Langų plovimo robotas Hutt W66 nepriekaištingai nuvalys net ir sunkiai pašalinamus nešvarumus. Pasirinkę norimą valymo galingumą – be vargo pašalinsite lietaus lašų žymes, smėlį, žiedadulkes bei kitus įsisenėjusiuosius nešvarumus. Nepaisant didelės galios robotas veiks pakankamai tyliai, todėl netrukdys jūsų ramybės namuose.

TVIRTAS IR UŽTIKRINTAS

Langų plovimo robotas Hutt W66 ant langų paviršiaus laikysis tvirtai ir užtikrintai. Šis langų valymo robotas sukonstruotas taip, kad nenukristų nuo stiklinių paviršių, be to, unikalių technologijų dėka, robotas yra atsparus net itin stipriems vėjo gūsiams. Prietaise veikia UPS apsauga nuo maitinimo sutrikimo, prietaisas nenukrenta net išjungus maitinimą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.