Į viršų
Laikrodis Ticwatch C2 Išmanusis laikrodis TicWatch C2 sujungia pačias geriausias dizaino tradicijas bei moderniausius technologinius sprendimus. Dulkėms ir vandeniui atsparus prietaisas turi Google Assistant, GPS, bekontakčius apmokėjimų ir daugybę kitų funkcijų. Ticwatch Ticwatch C2 C1791 Laikrodis Ticwatch C2 rožinė juoda Smart gadgets 0 198

Laikrodis Ticwatch C2

Pasirinkite spalvą rožinė juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Daugiau jokių kompromisų su savo stiliaus pojūčiu. Naujas išmanusis laikrodis TicWatch C2 sujungia pačias geriausias dizaino tradicijas bei moderniausius technologinius sprendimus. Nuo šiol ne tik atrodysite nepriekaištingai, bet ir nei akimirkai neatitrūksite nuo pačių svarbiausių įvykių.

Tobula išvaizda ir tobulas funkcionalumas
TicWatch C2 dizainas laužo nusistovėjusias išmaniųjų laikrodžių taisykles. Viskas, ko tikitės iš modernaus prietaiso – informacija apie jūsų judėjimą, skambučius bei elektroninius laiškus ir netgi bekontakčio atsiskaitymo galimybė – pateikiama nesenstančia klasikos dvasia spinduliuojančiame ekrane.

Tobulas asistentas
Suteikite savo gyvenimui dar daugiau patogumo, perleisdami daugiau užduočių savo išmaniajam asistentui – TicWatch C2. Dulkėms ir vandeniui atsparus prietaisas leis jums pamiršti telefoną ir piniginę. Laikrodis su dvi dienas tarnaujančia baterija turi Google Assistant, GPS, bekontakčius apmokėjimų ir daugybę kitų funkcijų.

Geriau pažinkite save
TicWatch C2 leis jums dar geriau suprasti savo kūno poreikius. Išmaniajame laikrodyje veikia dinamiškas širdies ritmo stebėtojas, akcelerometras, žingsnių skaičiuotuvas ir daugybė kitų funkcijų, padėsiančių rūpintis savo sveikata bei siekti geresnių sportinių rezultatų.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Kaunas Islandijos pl. 32 (PC MEGA) Salonas I–VII 10:00 – 21:00
Kaunas Karaliaus Mindaugo g.49 (PC Akropolis) Salonas I–VII 10:00–21:00
Klaipėda Taikos pr. 61 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–21:00
Šiauliai Aido g. 8 (PPC Akropolis) Salonas I–VII 10:00–21:00
Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.