Į viršų
Laikrodis Guess Connect Touch Guess Connect Touch - tai puikus elegancijos ir išmaniųjų technologijų derinys. Mėgaukitės inovatyvaus laikrodžio privalumais nepamiršdami savo stiliaus. Įsigykite Tele2. Guess Connect Touch laikrodis C1740 Laikrodis Guess Connect Touch Smart gadgets 0 339

Laikrodis Guess Connect Touch

Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Guess išmanieji laikrodžiai

Atraskite išmaniuosius laikrodžius, sukurtus tikrųjų prabangos profesionalų. Guess linijoje šiuolaikinių technologijų funkcionalumas natūraliai susilieja su klasikiniais, laiko patvirtintais dizaino sprendimais. Jums nebereikia rinktis, ar atrodyti nepriekaištingai, ar turėti įvykių sūkuryje išlikti padedantį prietaisą. Guess dera abu šie elementai.

 

Stilių įvairovė

Jeigu labiau už viską puoselėjate savo stiliaus unikalumą, Guess išmaniųjų laikrodžių linija jūsų tikrai nenuvils. Kompanijos dizaineriai garsėja visame pasaulyje, o šį kartą savo talentą jie pritaikė skaitmeniniam amžiui. Subtili išvaizda, išraiškingos korpuso spalvos ir keičiamos apyrankės nepaliks abejingų.

 

Daugiau kontrolės

Stilius – tai tik vienas iš daugelio Guess išskirtinumų. Savo išmanųjį laikrodį akimirksniu sujungsite su išmaniuoju telefonu ir lengvai bei patogiai jame skaitysite žinutes ar elektroninius laiškus, valdysite muzikos grotuvą, skaičiuosite savo žingsnius. Ypatingai patogi vartotojo sąsaja leis laikrodį valdyti greitai ir efektyviai.

 

Patikima baterija

Nešiodami ant savo riešo išmanųjų laikrodį, mažiausiai norite rūpintis, kad jo baterija netikėtai neišsikrautų. Su Guess galėsite dėl to nesijaudinti. Net ir intensyviai naudojant, energijos jam pakaks visai dienai. Bet to, Guess baterija iki 100 proc. įsikrauna vos per 1-2 valandas. Nuolat skubantieji tikrai įvertins tokį greitį.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.