Į viršų

Laikrodis Garmin Vivomove HR Sport

Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.
Rezervuoti

Aprašymas

Jums visai nebūtina rinktis tarp elegancijos ir technologinio pažangumo. Šie du aspektai nepriekaištingai dera naujajame GARMIN vivomove HR. Subtilaus dizaino hibridinis išmanusis laikrodis su paslėptu ekranu ir mechaninėmis rodyklėmis sužavės tuos, kurie ieško balanso tarp stiliaus ir funkcionalumo. Nepraleiskite nei vienos svarbios akimirkos, geriau pažinkite save, o taip pat visada atrodykite nepriekaištingai.

 

Prisitaikantis prie jūsų

Su naujuoju GARMIN vivomove HR galėsite nebesijaudinti dėl blaškančių nepageidaujamų pranešimų. Savo išmaniojo laikrodžio ekrane matysite tik tą informaciją, kuri jums iš tikrųjų aktuali. Kai ekranu nesinaudosite, jis paprasčiausiai automatiškai užges ir niekaip nebandys atkreipti jūsų dėmesio.

 

Stebėkite savo kūną

GARMIN vivomove HR veikia ypatingai tikslus ELEVATE pulsometras, kuris nepailsdamas fiksuos jūsų pulsą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Išmanusis laikrodus taip pat padės jums stebėti savo streso lygį bei kvėpavimą, ir dar geriau suprasti, kada atėjo momentas šiek tiek atsipalaiduoti ir pailsėti.

 

Visada įvykių sūkuryje

Naudodami GARMIN vivomove HR daugiau nebepraleisite nei žinučių, nei skambučių. Su juo taip pat labai lengvai ir patogiai valdysite savo muzikinį grotuvą ar skaičiuosite žingsnius. Išmanusis laikrodis lengvai suporuojamas tiek su iPhone, tiek su Android įrenginiais.

 

Sportuokite efektyviau

GARMIN vivomove HR – tai nepakeičiamas pagalbininkas sportuojant. Jis preciziškai tiksliai fiksuoja jūsų fizinę veiklą ir skaičiuoja nueitus žingsnius bei sudegintas kalorijas. Nustojus judėti, jis vibruodamas primena, kad jau užtenka tinginiauti. Laikrodžio baterijoje telpa pakankamai energijos, kad šis be jokių problemų veiktų penkias dienas.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.