Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Konsolė Xbox Series S (512 GB) Naujausia Xbox Series S žaidimų konsolė, aprūpinta geriausiomis žaidimų technologijomis ir milžiniška žaidimų biblioteka. Microsoft Xbox Series S (512 GB) C2512 Konsolė Xbox Series S (512 GB) balta Dell 368.92 399

Kaina be sutarties 369,00 399,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė Xbox Series S (512 GB)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

GERIAUSIAS VISŲ LAIKŲ XBOX

NEPAMIRŠTAMAS GREITIS

Naujos kartos Xbox Series S žaidimų konsolėje įdiegti naujausi procesoriai, kurie leidžia pasiekti anksčiau neįmanomas aukštumas. Žaiskite žaidimus itin sklandžiai – vaizdo atnaujinimo dažnis siekia net 120 kadrų per sekundę, vaizdo plokštės galia – net 4 teraflopai, o specialiai Xbox sukurtas SSD diskas leidžia žaibiškai užkrauti žaidimus. Ir visa tai – itin kompaktiškame konsolės korpuse.

GARSO IR VAIZDO SINERGIJA

Xbox Series S aprūpintas pažangia vaizdo technologijų architektūra ir DirectX Ray Tracing technologija, kuri žaidimų pasauliams suteikia daugiau tikrovės: realistiškesnį apšvietimą, natūralesnius šešėlius, atspindžius, tikroviškas spalvas ir jų pustonius. Tačiau geras vaizdas – tai tik pusė puikios žaidimų patirties. Pažangūs garso technologijų algoritmai leidžia atkurti realistišką ir įtraukiantį 3D garsą.

KIEKVIENAM ŽAIDIMŲ FANUI

Xbox Series S džiugins ne tik gausybe išskirtinių naujų žaidimų. Konsolė palaiko ir tūkstančius ankstesnės kartos Xbox konsolėms sukurtų žaidimų, kurie bus atkuriami aukštesne kokybe. Įsigiję šią konsolę, už nedidelį žaidimų prenumeratos mokestį turėsite prieigą prie milžiniškos žaidimų bibliotekos, tad atrasti daugiau jums patinkančių žaidimų.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

Ryšys ir duomenų perdavimas

5G

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.