Į viršų
Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu Xbox One S – galingiausia kada nors sukurta žaidimų konsolė. Ją įsigyti dabar verta dar labiau, mat ji parduodama su visas jo galimybes atskleisiančiu Playerunknown’s Batllegrounds 2. Microsoft Xbox One S 1TB su žaidimu C1877 Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu balta Acer 349

Kaina be sutarties 349,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,25 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Mėgaukitės paties aukščiausio lygio žaidybine patirtimi, kurią jums suteiks galingiausias kada nors sukurtas Xbox One S. Ypatingu universalumu išsiskirianti žaidimų konsolė garantuoja puikiai praleistą laiką. Tai įrankis, skirtas ne tik žaisti vienam ar internete, bet ir tikras daugiafunkcinis pramogų centras, leidžiantis mėgautis filmais ar bendravimu su draugais. Dabar įsigyti Xbox One S verta dar labiau, mat ji iš karto parduodama su visas jo galimybes atskleisiančiu žaidimu Playerunknown’s Batllegrounds 2.

Geriausias visų laikų Xbox
Patirkite visą šiuolaikinių žaidimų konsolių potencialą. Xbox One S dar mažesnis, tylesnis, bet tuo pačiu galingesnis už savo pirmtakus. O taip pat ir pilnas patobulinimų. Visų pirmą vaizdo atkūrimo srityje. Dabar jis Ultra HD (4K) kokybės ir perteikiamas HDR formatu. Tokios realistiškos patirties iki šiol nesiūlė dar nei vienas Xbox.

Nepriekaištingas veikimas
Nors iš ankstesnių konsolės versijų Xbox One S išsiskiria savo kompaktiškumu, jis vis tiek galingesnis už savo pirmtakus. Be to visas konsolei jau įprastas funkcijas naujasis modelis atlieka dar geriau. Vien ko vertas Ultra HD TV formatas, kuriuo naujoji versija atkuria vaizdą. Ne tik žaidimai, bet ir Netflix ar Amazon Video žiūrėjimas nuol šiol taps neeiline patirtimi.

Sukurtas žaisti
Žaidimas su naujuoju Xbox One S teiks dar daugiau malonumo. Jūsų patogumą užtikrins ergonomiškas pultelis. Jis padengtas specialiu paviršiaus raštu, todėl jį laikyti bus malonu dar ilgesnį laiko tarpą. Galinga antena, leis jums sėdėti dar toliau nuo ekrano beik užtikrins maksimalų mobilumą. O jeigu jūs arba jūsų draugai turi senesnių modelių pultelį, galite nesijaudinti – jis veiks ir su Xbox One S.

Kartu su pirmuoju žaidimu
Xbox One S – tobulas pasirinkimas pradedantiems žaidėjams. Pirkdami galingąją konsolę gausite ir idealų žaidimą savo karjeros pradžiai. Kritikų ir publikos puikiai įvertintas Playerunknown’s Batllegrounds 2, išsiskiriantis savo nuostabia grafika ir intensyviu veiksmu, padės atskleisti visą Xbox One S potencialą bei suprasti, kodėl žaidėjų gretos tik plečiasi. 

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.