Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Konsolė Sony Playstation 5 Pasinerkite į žaidimų nuotykius ir mėgaukitės neįtikėtinomis patirtimis. PlayStation 5 pradžiugins ne tik stulbinančiu greitumu, bet ir tikroviška vaizdo bei garso kokybe. Sony Playstation 5 C2552 Konsolė Sony Playstation 5 Dell 599

Kaina be sutarties 599,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė Sony Playstation 5

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

NEPAKARTOJAMA ŽAIDIMŲ PATIRTIS

JOKIŲ NESKLANDUMŲ

Naujos kartos PlayStation 5 galimybės nustebins kiekvieną žaidimų faną. Dėl stulbinančios 4K raiškos ir neįtikėtinai sklandaus, net iki 120 kadrų per sekundę, vaizdų atkūrimo greičio žaidimais galėsite mėgautis be jokių trukdžių. Tačiau tai dar ne viskas! Naujoji 3D garso technologija užtikrins, kad kiekvienas garsas būtų atkuriamas itin smulkiai ir realistiškai.

PAMIRŠKITE LAUKIMĄ

Ši žaidimų konsolė džiugins ne tik išskirtine vaizdo kokybe, bet ir neįtikėtinu greičiu. Kartu su PlayStation 5 galėsite pamiršti apie ilgą žaidimų krovimosi laiką. Galingo SSD diskas užtikrins, kad žaidimai užsikraus vos per kelias sekundes. Be to, ši konsolė palaiko ir tūkstančius ankstesnės kartos PlayStation konsolėms sukurtų žaidimų, kuriuos dabar galėsite žaisti daug kokybiškiau.

RYŠKESNIS PASAULIS

Atsikvėpkite nuo sunkių dienos darbų ir pasinerkite į kitą realybę. Naujasis PlayStation 5 gali pasigirti išmaniąja Ray Tracing technologija, kuri žaidimų pasauliams suteiks dar daugiau tikrovės ir ryškumo. PlayStation 5 atkurti žaidimai išsiskirs realistiškesniu apšvietimu, natūralesniais šešėliais, atspindžiais, tikroviškomis spalvomis ir jų pustoniais.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.