Į viršų
Sony PS4 SLIM 1 TB Ypatingai galinga konsolė garantuojanti puikiai praleistą laiką, žaidžiant pačius geriausius žaidimus pasaulyje. Sony Playstation PS4 SLIM 1 TB C1785 Sony PS4 SLIM 1 TB juoda Acer 359

Kaina be sutarties 359,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Sony PS4 SLIM 1 TB

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,25 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Nebedvejokite ir pasinerkite į nepamirštamų įspūdžių pilną kelionę. Ją užtikrins naujasis Sony Play Station 4 SLIM 1TB – pats geriausias kada nors sukurtas Play Station. Ypatingai galinga konsolė garantuoja puikiai praleistą laiką. Nesvarbu ar žaisite vienas, ar varžysitės internetu, ar tiesiog ilsėsitės žiūrėdami filmą.

Tobuliausiais visų laikų Play Station
Play Station 4 Slim atskleidžia, ką iš tikrųjų gali ketvirtoji šios Sony konsolės karta. Naujasis modelis mažesnis, tylesnis ir galingesnis nei visi jo pirmtakai. O taip pat pilnas patobulinimų. Konsolės raiška nuo šiol Ultra HD (4K) kokybės, vaizdas perteikiamas HDR formatu, o atmintis siekia net 1 TB. Tokios realistiškos patirties iki šiol nesiūlė dar nei vienas Xbox.

Patogus ir universalus
Play Station 4 Slim jus sužavės savo kompaktiškumu. Nors ir yra galingesnis už savo pirmtakus, jis mažesnis už įprastą Play Station 4. Nepaisant to, visas konsolei jau įprastas funkcijas naujasis modelis atlieka dar geriau. Ne tik žaidimai, bet ir vaizdo turinio žiūrėjimas nuol šiol taps neeiline patirtimi.

Ideali žaidybinė patirtis
Žinoma, Play Station 4 Slim visų pirma sukurtas žaisti. Jūsų patogumą užtikrins ergonomiškas pultelis. Nuo šiol jis padengtas specialiu paviršiaus raštu, todėl jį laikyti bus malonu dar ilgesnį laiko tarpą. Jame taip pat veikia ypatingai galinga antena, kurios dėka galėsite sėdėti dar toliau nuo ekrano.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.