Konsolė Sony PS4 Slim (1 TB) Ypatingai galinga konsolė garantuojanti puikiai praleistą laiką, žaidžiant pačius geriausius žaidimus pasaulyje. Sony Playstation PS4 Slim (1 TB) C1785 Konsolė Sony PS4 Slim (1 TB) juoda Nintendo 359

Kaina be sutarties 359,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė Sony PS4 Slim (1 TB)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PASINERKITE Į NEPAMIRŠTAMUS ĮSPŪDŽIUS

TOBULIAUSIAS VISŲ LAIKŲ PLAYSTATION

Play Station 4 Slim atskleidžia, ką iš tikrųjų gali ketvirtoji šios Sony konsolės karta. Naujasis modelis mažesnis, tylesnis ir galingesnis nei visi jo pirmtakai. O taip pat pilnas patobulinimų. Konsolės raiška nuo šiol Ultra HD (4K) kokybės, vaizdas perteikiamas HDR formatu, o atmintis siekia net 1 TB. Tokios realistiškos patirties iki šiol nesiūlė dar nei vienas Xbox.

PATOGUS IR UNIVERSALUS

Play Station 4 Slim jus sužavės savo kompaktiškumu. Nors ir yra galingesnis už savo pirmtakus, jis mažesnis už įprastą Play Station 4. Nepaisant to, visas konsolei jau įprastas funkcijas naujasis modelis atlieka dar geriau. Ne tik žaidimai, bet ir vaizdo turinio žiūrėjimas nuol šiol taps neeiline patirtimi.

IDEALI ŽAIDYBINĖ PATIRTIS

Žinoma, Play Station 4 Slim visų pirma sukurtas žaisti. Jūsų patogumą užtikrins ergonomiškas pultelis. Nuo šiol jis padengtas specialiu paviršiaus raštu, todėl jį laikyti bus malonu dar ilgesnį laiko tarpą. Jame taip pat veikia ypatingai galinga antena, kurios dėka galėsite sėdėti dar toliau nuo ekrano.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.