Į viršų
Sony PS4 PRO + Red Dead Redemption 2 Galingasis 1 TB Play Station 4 PRO sukurtas paties aukščiausio lygio patirčiai. Išnaudokite visą jo potencialą žaisdami didžiausių praėjusių metų hitą – Red Dead Redemption 2. Sony Playstation PRO + Red Dead Redemption 2 C1824 Sony PS4 PRO + Red Dead Redemption 2 Acer 498.6 499

Kaina be sutarties 499,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Sony PS4 PRO + Red Dead Redemption 2

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 4,84 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Įrenginio garantija 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Red Dead Redemption 2 PS4™ Pro Bundle

Pasiruoškite geriausiai kada nors sukurtai žaidimų patirčiai. Play Station 4 Pro – tai tobuliausia grafika, patogiausias valdymas, didžiausias žaidimų pasirinkimas ir tiesiog daugiausiai galimybių. Pasinerti į naujus pasaulius dabar dar paprasčiau, mat konsolę galite įsigyti kartu su populiariausiu praėjusių metų žaidimu – Red Dead Redemption 2.

Įspūdingos techninės galimybės
PS4 Pro išsiskiria savo neeilinėmis vaizdinėmis bei technologinėmis galimybėms. Net 1TB atmintimi disponuojančioje konsolėje veikia ypač galingi procesoriai, kurie garantuoja ne tik aukščiausią vaizdinę kokybę, bet ir sklandų veikimą. Net ir žaidžiant ypač intensyviai, nesusidursite su jokiais stabčiojimais ar strigimais. PS4 Pro užtikrina patirtį be jokio blaškymosi.

Daugiau nei konsolė
PS4 Pro susižavėsite dėl jo žaidimų, o pamilsite dėl universalumo. Konsolė jums suteikia gerokai daugiau galimybių. Su ja žiūrėsite filmus, naudositės stream’inimo paslaugomis, klausysitės muzikos, jungsitės prie globalios žaidėjų bendruomenės. Visai tai – neįtikėtina vaizdo raiška. PS4 Pro palaiko HDR vaizdo formato, o jį atkurti gali net 4K raiška. Jūsų patirtys dar niekada nebuvo tokios įtraukiančios.

Didžiausias geriausų žaidimų pasirinkimas
PS4 visada išsiskyrė ir pačiu didžiausiu žaidimų pasirinkimu. Pradėti savo žaidėjo karjerą dabar galėsite nuo paties geriausio iš geriausio. Konsolė parduodama kartu su didžiausiu praėjusių metų hitu – Red Dead Redemption 2. Nusikelkite į Laukinius vakarus ir patirkite pasaulį, kuriame nėra absoliučiai jokių apribojimų. Žinoma, visai tai darysite su paties aukščiausio lygio vaizdine raiška.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.