Į viršų
Konsolė XBOX One X (1 TB) + Forza Horizon 4 & Motorsport 7 Nebedvejokite ir pasinerkite į nepamirštamų įspūdžių pilną kelionę. Ją užtikrins naujasis Xbox One X. Ypatingai galinga konsolė garantuoja puikiai praleistą laiką. Nesvarbu ar žaisite vienas, ar varžysitės internetu, ar tiesiog ilsėsitės žiūrėdami filmą. Microsoft Xbox XBOX One X (1 TB) + žaidimai C1784 Konsolė XBOX One X (1 TB) + Forza Horizon 4 & Motorsport 7 juoda Acer 529

Kaina be sutarties 529,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė XBOX One X (1 TB) + Forza Horizon 4 & Motorsport 7

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,25 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Konsolė XBOX One X 1TB Black + Forza Horizon 4 & Motorsport 7

Nebedvejokite ir pasinerkite į nepamirštamų įspūdžių pilną kelionę. Ją užtikrins naujasis Xbox One X. Ypatingai galinga konsolė garantuoja puikiai praleistą laiką. Nesvarbu ar žaisite vienas, ar varžysitės internetu, ar tiesiog ilsėsitės žiūrėdami filmą. O dabar Xbox One X parduodamas su visas jo galimybes atskleisiančiais žaidimais „Forza Horizon 4“ ir „Forza Motorsport 7“.

Patogus ir universalus

Xbox One X jus sužavės. Tai pati galingiausia konsolė kada nors atsidūrusi parduotuvių lentynose. Už įprastas konsoles Xbox One X savo funkcijas atlieka 40 % geriau. 6 Teraflop vaizdo plokštė sukuria 4K patirtį. Ne tik žaidimai, bet ir Netflix ar Amazon Video žiūrėjimas nuol šiol taps neeiline patirtimi.

Ideali žaidybinė patirtis

Žinoma, Xbox One X visų pirma sukurtas žaisti. Jūsų patogumą užtikrins ergonomiškas pultelis. Nuo šiol jis padengtas specialiu paviršiaus raštu, todėl jį laikyti bus malonu dar ilgesnį laiko tarpą. Jame taip pat veikia ypatingai galinga antena, kurios dėka galėsite sėdėti dar toliau nuo ekrano. O jeigu jūs arba jūsų draugai turi senesnių modelių pultelį, galite nesijaudinti – jis veiks ir su Xbox One S.

Kartu su pirmuoju žaidimu

Jeigu esate dar tik pradedantis žaidėjas, dabar kartu su Xbox One X gausite ir idealų žaidimą savo karjeros pradžiai. Forza Horizon 4 suteiks galimybę laisvai tyrinėti virtualios Britanijos grožį. Rinkitės vieną iš 450 licenzijuotų automobilių, kolekcionuokite ir tobulinkite juos, lenktyniaukite tiek su kompiuteriniais, tiek realiais oponentais. Tapkite tikra autosporto superžvaigžde!

 

 

 

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Jonava Basanavičiaus g. 6 (PC IKI) Salonas I–V 9:00–19:00, VI 9:00 –16:00, VII - nedirba
Kaunas Islandijos pl. 32 (PC MEGA) Salonas I–VII 10:00 – 21:00
Kaunas Savanorių pr. 346 (PC SAVAS) Salonas I–VII 10:00–21:00 (pietūs 13:00–14:00)
Klaipėda Taikos pr. 61 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–21:00
Utena J. Bartašiaus g. 1 (PC IKI) Salonas I–V 9:00–19:00, VI 9:00–18:00, VII - 10:00–18:00 (pietūs I-VII 13:00–14:00)
Vilnius Saltoniškių g. 9 (PLC PANORAMA) Salonas I–VI 10:00 – 22:00, VII 10:00 – 21:00

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.