Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu Mėgaukitės paties aukščiausio lygio žaidybine patirtimi, kurią jums suteiks galingiausias kada nors sukurtas Xbox One S. Ją įsigyti dabar verta dar labiau, kadangi ji parduodama su visas jo galimybes atskleisiančiu Playerunknown’s Batllegrounds. Microsoft Xbox One S 1TB su žaidimu C1877 Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu Kompiuteriniai žaidimai 229 269

Kaina be sutarties 229,00 269,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Konsolė XBOX ONE S 1TB su žaidimu

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

AUKŠČIAUSIO LYGIO ŽAIDYBINĖ PATIRTIS

GERIAUSIAS VISŲ LAIKŲ XBOX

Patirkite visą šiuolaikinių žaidimų konsolių potencialą. Xbox One S dar mažesnis, tylesnis, bet tuo pačiu galingesnis už savo pirmtakus. O taip pat ir pilnas patobulinimų. Visų pirmą vaizdo atkūrimo srityje. Dabar jis Ultra HD (4K) kokybės ir perteikiamas HDR formatu. Tokios realistiškos patirties iki šiol nesiūlė dar nei vienas Xbox.

NEPRIEKAIŠTINGAS VEIKIMAS

Nors iš ankstesnių konsolės versijų Xbox One S išsiskiria savo kompaktiškumu, jis vis tiek galingesnis už savo pirmtakus. Be to visas konsolei jau įprastas funkcijas naujasis modelis atlieka dar geriau. Vien ko vertas Ultra HD TV formatas, kuriuo naujoji versija atkuria vaizdą. Ne tik žaidimai, bet ir Netflix ar Amazon Video žiūrėjimas nuol šiol taps neeiline patirtimi.

SUKURTAS ŽAISTI

Žaidimas su naujuoju Xbox One S teiks dar daugiau malonumo. Jūsų patogumą užtikrins ergonomiškas pultelis. Jis padengtas specialiu paviršiaus raštu, todėl jį laikyti bus malonu dar ilgesnį laiko tarpą. Galinga antena, leis jums sėdėti dar toliau nuo ekrano beik užtikrins maksimalų mobilumą. O jeigu jūs arba jūsų draugai turi senesnių modelių pultelį, galite nesijaudinti – jis veiks ir su Xbox One S.

KARTU SU PIRMUOJU ŽAIDIMU

Xbox One S – tobulas pasirinkimas pradedantiems žaidėjams. Pirkdami galingąją konsolę gausite ir idealų žaidimą savo karjeros pradžiai. Kritikų ir publikos puikiai įvertintas Playerunknown’s Batllegrounds, išsiskiriantis savo nuostabia grafika ir intensyviu veiksmu, padės atskleisti visą Xbox One S potencialą bei suprasti, kodėl žaidėjų gretos tik plečiasi.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba

Baterija

Integruota baterija

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.