Į viršų
Kolonėlė JBL Boombox BT JBL Boombox BT gali užkurti vakarėlį bet kur. Tai nepriekaištinga garso patirtis, kurią lemia aukščiausia vandeniui atsparių medžiagų kokybė. Įsigykite Tele2. JBL Boombox BT C1500 Kolonėlė JBL Boombox BT juoda Smart gadgets 479

Kolonėlė JBL Boombox BT

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Visa muzikinė aparatūra, kurios gali prireikti audringam vakarėliui, telpa ant vieno peties. Belaidė Boombox – tai pati galingiausia JBL kolonėle, priblokšianti jus savo monstrišku garsu, tvirtumu ir ypatinga ištverme. Patikėkite, ji gali švęsti gerokai ilgiau ir stipriau nei jūs ir jūsų draugai.

 

Net audringiausiam vakarėliui

Galite būti ramūs, Boombox atlaikys net ir labiausiai pašėlusį vakarėlį. Kolonėlė pagaminta iš ypatingai patvarių medžiagų, o taip pat yra atspari vandeniui. Ji ištvers ir lietų, ir audringą šėlsmą paplūdimyje. Boombox yra atsperesnė orui nei didelė dalis jūsų draugų.

 

Monstriškas garsas

Jokių kompromisų su savo ausimis! Mėgaukitės muzika aiškiai girdėdami kiekvieną natą. Boombox nepriekaištingai atkuria visus garso aspektus. Kolonėlė taip pat veikia dviem skirtingais režimais: lauko ir vidaus, kuriuos perjungsite akimirksniu.

 

Itin ištverminga

Muzika ir vakarėlis niekada nesustoja. Boombox ištvermė jus tiesiog priblokš. Ypatingai talpi 20 000 mAh ličio baterija be jokių rūpesčių ir stabdymų gros visą parą. Muzika visu smarkumu skambės net ir išsiskirsčius paskutiniams svečiams.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.