Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Citation ONE Elegantiška ir kokybišką garsą atkurianti kolonėlė iš Harman Kardon. Palaiko Google Chromecast ir išmanųjį balso asistentą. Harman Kardon Citation ONE C2343 Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Citation ONE juoda Kolonėlės 0 229

Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Citation ONE

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠMANIOJI ELEGANCIJA

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Citation ONE kolonėlė pasižymi rafinuotu, bet neiššaukiančiu, minimalistiniu dizainu, todėl pritaps daugelio namų erdvėse. Jos korpusas dengtas aukščiausios kokybės audiniu, kuriame yra natūralios vilnos, todėl jis atstumia nešvarumus ir yra atsparus aukštai temperatūrai. Kolonėlę lengvai pernešite į kitą kambarį – sveria tik 2 kg.

SOFISTIKUOTAS GARSAS

Kolonėlės galia siekia net 40 W, todėl ji namus pripildys sodriu, švariu ir galingu garsu. Citation ONE apdaila slepia vieną, 20 mm aukštųjų dažnių garsiakalbį ir vieną 89 mm skersmens vidutinių ir žemųjų dažnių garsiakalbį. Garsas puikiai suderintas – čia Harman Kardon inžinieriai sudėjo visą, per 65 metus sukauptą patirtį.

IŠMANŪS SPRENDIMAI

Kolonėlę galima sujungti su kita, tokia pačia kolonėle ir taip sukurti ištisą namų garso sistemą. Kadangi Citation ONE sujungiama ne tik Bluetooth ryšiu, bet ir Wi-Fi, ją lengvai valdysite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu nuotoliniu būdu. Kolonėlė sukurta klausytis muzikos naudojant transliavimo platformas per Chromecast, todėl palaiko ir išmanųjį Google asistentą – galėsite balsu duoti įvairias komandas ir gauti atsakymus iš Google.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.