Tavo nauja supergalia

iPhone 13 šeimos modeliai nuo
819 €

749 €

 
Rinktis

„Ceramic Shield“ – tvirčiau už bet kurio išmaniojo stiklą

Šiame stikle įterpti keraminiai nanokristalai užtikrina aukštesnį atsparumą smūgiams.

„A15 Bionic“ – sparčiausias pasaulyje išmaniojo lustas

Galėsite filmuoti Holivudo filmų lygio video.

Fotografuokite lyg profesionalas

Portreto režimas

Tai profesionalių kamerų ir fotografų įkvėpta funkcija, kuri padės kurti ryškius žmonių portretus, leidžiant už jų esantiems objektams susilieti.

Nakties režimas

Nakties režimas užtikrins, kad net ir tamsiuose kadruose išryškėtų spalvos ir detalės.

Makrofotografija

Ultraplačiakampė kamera leis atlikti kokybiškas nuotraukas iš vos dviejų centimetrų atstumo. Fotografuodami boružę „Macro mode“ galėsite įamžinti net ir mažiausius jos taškelius.

Ultraplačiakampė kamera

Ši kamera leidžia nufotografuoti gerokai platesnį vaizdą nežengiant nei vieno žingsnio atgal.

„Photographic Styles“ – nustatykite kameros stilių

Tai daug daugiau, nei nuotraukų filtrai. Ši nauja funkcija leidžia prieš darant nuotrauką nustatyti jos norimą stilių, todėl galutinis rezultatas bus ryškesnis ir aukštesnės kokybės, negu tai, ką galima padaryti vėliau uždėjus filtrą.

„Cinematic mode“

Naujasis kino režimas jūsų filmuotiems kadrams suteiks tikrą Holivudo filmų išvaizdą.

„Face ID“ – saugiausia veido atpažinimo technologija išmaniuosiuose

„iPhone“ telefonas atpažins tik jus

„iPhone“ išlaiko savo vertę ilgiau nei kiti išmanieji

Jūsų „iPhone“ dar bent šešis metus bus saugiausias ir daugiausiai galintis išmanusis.

Visus duomenis iš „Android” į „iPhone” lengvai persikelsite vienos programėlės pagalba

Pereiti prie „iPhone“ yra taip pat lengva, kaip ir juo naudotis.

Raskite tinkamiausią „iPhone“

Visus iPhone telefonus rasite mūsų e-parduotuvėje ir salonuose.

Trūksta informacijos ar norite konsultacijos, kurį modelį rinktis? Palikite savo kontaktus ir mūsų konsultantai su jumis susisieks su pasiūlymu.

Ieškoti

Teisinės pastabos

Visą šiame puslapyje pateiktą informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo TELE2 planu ir 24 mėn. sutartimi. Palyginamoji kaina yra kaina be sutarties ne akcijos metu. Įrangai papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis labai riboti.

Užapvalinti ekrano kampai sutampa su gražiai išlietu korpusu ir išsitenka taisyklingame stačiakampyje. Matuojant kaip stačiakampį, ekrano įstrižainė yra 5,42 colio („iPhone 13 mini“, „iPhone 12 mini“), 5,85 colio („iPhone 11 Pro“, „iPhone XS“, „iPhone X“), 6,06 colio („iPhone 13 Pro“, „iPhone 13“, „iPhone 12 Pro“, „iPhone 12“, „iPhone 11“, „iPhone XR“), 6,46 colio („iPhone 11 Pro Max“, „iPhone XS Max“) arba 6,68 colio („iPhone 13 Pro Max“, „iPhone 12 Pro Max“). Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Būtinas duomenų planas. 5G, „Gigabit LTE“, „VoLTE“ ir „Wi‑Fi“ ryšiu skambinti galima tam tikrose rinkose ir naudojantis tam tikrų operatorių paslaugomis. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų bei operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir žr. apple.com/iphone/cellular.

„iPhone 7“, „iPhone 7 Plus“, „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“, „iPhone X“, „iPhone XS“, „iPhone XS Max“, „iPhone XR“, „iPhone SE“ (2-os kartos), „iPhone 11 Pro“, „iPhone 11 Pro Max“, „iPhone 11“, „iPhone 12 Pro“, „iPhone 12 Pro Max“, „iPhone 12“, „iPhone 12 mini“, „iPhone 13 Pro“, „iPhone 13 Pro Max“, „iPhone 13“ ir „iPhone 13 mini“ yra atsparūs purslams, vandeniui ir dulkėms. Išbandžius kontroliuojamomis laboratorijos sąlygomis; „iPhone 12 Pro“, „iPhone 12 Pro Max“, „iPhone 12“, „iPhone 12 mini“, „iPhone 13 Pro“, „iPhone 13 Pro Max“, „iPhone 13“ ir „iPhone 13 mini“ suteiktas IP68 įvertinimas pagal IEC standartą 60529 (maks. 6 metrų gylis iki 30 minučių); „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ suteiktas IP68 įvertinimas pagal IEC standartą 60529 (maks. 4 metrų gylis iki 30 minučių); „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone 11“ suteiktas IP68 įvertinimas pagal IEC standartą 60529 (maks. 2 metrų gylis iki 30 minučių); ir „iPhone 7“, „iPhone 7 Plus“, „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“, „iPhone X“, „iPhone XR“ ir „iPhone SE“ (2-os kartos) suteiktas IP67 įvertinimas pagal IEC standartą 60529 (maks. 1 metro gylis iki 30 minučių). Atsparumas purslams, vandeniui ir dulkėms nėra neribotas. Jis gali silpnėti dėl įprastinio dėvėjimosi. Nekrauk aplieto „iPhone“; informaciją apie valymą ir džiovinimą rasi naudotojo vadove. Skysčių padarytai žalai garantija netaikoma.