Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Klaviatūra Apex 5 US (Steel Series) Tapkite dar geresniais žaidėjais su ergonomiška, ilgaamže klaviatūra Apex 5 US. Įrankis ne tik palengvina valdymo procesą, bet ir savo interaktyviais mygtukais pateikia daugybę informacijos, leisiančios jums būti dar aukštesnio lygio žaidėjais. CA18802001 Klaviatūra Apex 5 US (Steel Series) Televizoriai 0 129.99

Klaviatūra Apex 5 US (Steel Series)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PATIKIMA, PATOGI, ILGAAMŽĖ

PATIKIMA ŽAIDIMŲ PARTNERĖ

Naujoji Apex 5 klaviatūra sukurta specialiai tiems, kurie be žaidimų neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tai įrankis, kuris padės jums siekti dar geresnių rezultatų. Modelyje susijungia neįtikėtinas patogumas bei intuityvumas ir patikimumas. Klaviatūra pagaminta iš tvirto ir atsparaus aliuminio lydinio, todėl pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu. Tuo pačiu tai ir nepaprastai lengvai prie jūsų prisitaikantis prietaisas. Dėka ypač jautrios membranos, sistema akimirksniu atpažįsta kiekvieną paspaudimą, taip suteikdama jums visiškos kontrolės jausmą.

DAUGIAU GALIMYBIŲ JUMS

Naujoji Apex 5 padės jums pakilti į visiškai naują lygį. Ergonomiškas jos dizainas leis, nevarginant savo riešų, žaisti valandų valandas. Ant klaviatūros paviršiaus rasite specialius OLED Smart Display mini ekranus, kuriuose galėsite matyti aktualią informaciją bei žinutes, o taip pat ir kontroliuoti kai kuriuos žaidimo aspektus, taip suteikdami sau dar didesnį konkurencinį pranašumą prieš oponentus. Be to, stilingas prietaisas gali šviesti net 16,8 mln. skirtingų spalvų, kurias pritaikysite prie savo skonio.