Išsirinkite dovaną!

neribotas internetas namams

Visiškai neribotas, greitas ir mobilus 4G internetas – Jūsų namams! Įsigykite mokėjimo planą už patrauklią 19 Eur/mėn. kainą, o galingą Huawei 4G modemą ir populiarųjį Huawei P9 Lite išmanųjį gaukite vos po 1 Eur.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su neriboto namų interneto mokėjimo planu už 19 Eur/mėn. (standartinė kaina – 24 Eur/mėn.). Modemo kaina be sutarties – 129 Eur. Telefono kaina be sutarties – 269 Eur. Prekių, parduodamų už 1 Eur, palyginamoji kaina reiškia tų prekių kainą ne akcijos metu. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

Gražioms akimirkoms

Mėgstate fiksuoti svarbiausias akimirkas kokybiškai? Per šventes tai ypač svarbu! Tai puikiai pavyks su kompaktišku, stilingu ir kokybiškai fotografuojančiu Samsung Galaxy J3 2016 išmaniuoju. Energijos taupymo rėžimas ir geros kokybės baterija neleis pražiopsoti nė vieno šventinio stebuklo!

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Samsung Galaxy S7 telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 11,50 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 22,50 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 569,00 Eur. Telefono kaina be sutarties – 669 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 159 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Nepriekaištingos kokybės muzika

Harman Kardon Onyx Studio 3 – tai aukščiausios klasės ir išskirtinio dizaino kolonėlė, suteikianti galimybę mėgautis puikios kokybės muzika, kad ir kur būtumėte. Galinga (45 W), itin gerai žemutinius dažnius atkurianti kolonėlė yra mobili ir nedaug sverianti, o įkrauta baterija veikia net iki 5 valandų.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XZ telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 11,50 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 25,80 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 648,20 Eur. Telefono kaina be sutarties – 699 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 199 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Drauge keliaujančiai muzikai

Naudodamiesi belaide JBL FLIP3 Bluetooth kolonėle mėgstamais muzikos ritmais galėsite mėgautis ir namuose, ir kelionėje, sodyboje, gamtoje. Ji atspari vandeniui, tad puikiai tiks ir vasaros šėlionėms! Kolonėlės galingumas – net 16 W, o įkrauta baterija veikia net iki 10 valandų.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia X Compact telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 9 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 15,40 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 398,60 Eur. Telefono kaina be sutarties – 449 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 119 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Patogioms kelionėms

Šis magnetinis iDeal of Sweden telefono laikiklis taps tikru išsigelbėjimu įstrigus automobilių spūstyse ar ilgų kelionių metu. Saugiai pritvirtinę telefoną patogiausioje automobilio vietoje, visada matysite navigaciją, galėsite neatitraukdami dėmesio nuo kelio kalbėti telefonu. Laikiklis ypač paprastas naudoti: jis tvirtinamas ant lygios automobilio plokštės arba lango, o speciali metalinė plokštelė – ant telefono.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XA telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 9,90 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 266,60 Eur. Telefono kaina be sutarties – 269 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 23,90 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Šiltų ir jaukių švenčių linki TELE2!