Išsirinkite dovaną!

neribotas internetas namams

Visiškai neribotas, greitas ir mobilus 4G internetas – Jūsų namams! Įsigykite mokėjimo planą už patrauklią 19 Eur/mėn. kainą, o galingą Huawei 4G modemą ir populiarųjį Huawei P9 Lite išmanųjį gaukite vos po 1 Eur.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su neriboto namų interneto mokėjimo planu už 19 Eur/mėn. (standartinė kaina – 24 Eur/mėn.). Modemo kaina be sutarties – 129 Eur. Telefono kaina be sutarties – 269 Eur. Prekių, parduodamų už 1 Eur, palyginamoji kaina reiškia tų prekių kainą ne akcijos metu. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

Kokybiškam laisvalaikiui

Norite mėgautis puikiu garsu žiūrėdami filmus, klausydamiesi muzikos? Šią galimybę suteikia lengvas, kompaktiškas, specialiai išmaniesiems prietaisams pritaikytas belaidis garsiakalbis „Samsung Level Box Pro“, veikiantis „Bluetooth“ ryšiu. Garsiakalbio galingumas – net 16 W. Lengvai prijungiamas, patogus.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Samsung Galaxy S7 Edge telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 26,30 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 660,20 Eur. Telefono kaina be sutarties – 769 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 199 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Nenutrūkstamam ryšiui

Nuo šiol nebereikės jaudintis dėl išsikraunančio telefono. Turėdami šią kompaktišką, patogią nešiotis ir naudoti išorinę bateriją, telefoną įkrausite net ir būdami ten, kur nėra elektros. Niekada nepraraskite ryšio! Baterijos talpa – 2200 mAh, jos užtenka maždaug vieną kartą telefoną įkrauti iki galo. Baterijos spalva – juoda.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy J7 ar Samsung Galaxy J5 telefonus ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu Samsung Galaxy S6 telefonui taikoma 14,85 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 385,40 Eur. Telefono kaina be sutarties – 399 Eur. Pasiūlymo metu Samsung Galaxy J7 telefonui taikoma 8,80 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 240,20 Eur. Telefono kaina be sutarties – 259 Eur. Pasiūlymo metu Samsung Galaxy J5 telefonui taikoma 6,71 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 190,04 Eur. Telefono kaina be sutarties – 209 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 19,90 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Drauge keliaujančiai muzikai

Naudodamiesi belaide JBL FLIP3 Bluetooth kolonėle mėgstamais muzikos ritmais galėsite mėgautis ir namuose, ir kelionėje, sodyboje, gamtoje. Ji atspari vandeniui, tad puikiai tiks ir vasaros šėlionėms! Kolonėlės galingumas – net 16 W, o įkrauta baterija veikia net iki 10 valandų.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Huawei Nova telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 12,92 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 339,08 Eur. Telefono kaina be sutarties – 399 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 119 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Asmenukių mėgėjams

Asmenukių mėgėjams paruošėme tikrai ypatingų staigmenų – HUAWEI dovanų dėžutę, kurioje rasite asmenukių lazdą, adapterį, laidą ir greitąjį kroviklį arba išorinę bateriją. Įamžinkite jaukias ir šventiškas akimirkas su savo draugais bei artimaisiais dar paprasčiau!

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Huawei P9 telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 17 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 437 Eur. Telefono kaina be sutarties – 499 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 45 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Patogioms kelionėms

Šis magnetinis telefono laikiklis taps tikru išsigelbėjimu įstrigus automobilių spūstyse ar ilgų kelionių metu. Saugiai pritvirtinę telefoną patogiausioje automobilio vietoje, visada matysite navigaciją, galėsite neatitraukdami dėmesio nuo kelio kalbėti telefonu. Laikiklis ypač paprastas naudoti: jis tvirtinamas ant lygios automobilio plokštės arba lango, o speciali metalinė plokštelė – ant telefono. Tinka visiems telefonų ir automobilių modeliams.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja įsigyjant Huawei P9 Lite telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Pasiūlymo metu telefonui taikoma 6,70 Eur mėnesinė įmoka bei 29 Eur pradinė įmoka tad iš viso už telefoną mokėti – 189,90 Eur. Telefono kaina be sutarties – 269 Eur. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 23,90 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

TIk internetu!

Įsigydami Sony Xperia XZ ar Sony Xperia X Compact telefonus internetu, būsite maloniai nustebinti puikia staigmena &ndahs; aukščiausios klasės ir išskirtinio dizaino kolonėlę Harman Kardon Onyx Studio 3 Jums dovanosime vos už 1 ct!

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja tik užsakymą atliekant www.tele2.lt svetainėje. Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XZ ir Sony Xperia X Compact telefonus ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 199 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Sony Xperia XZ

Sony Xperia X Compact

TIk internetu!

Įsigykite Sony Xperia XA telefoną internetu, o magnetinį iDeal of Sweden telefono laikiklį Jums dovanosime vos už 1 ct! Saugiai pritvirtinę telefoną patogiausioje automobilio vietoje, visada matysite navigaciją, galėsite neatitraukdami dėmesio nuo kelio kalbėti telefonu. Tinka visiems telefonų ir automobilių modeliams.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja tik užsakymą atliekant www.tele2.lt svetainėje. Pasiūlymas galioja įsigyjant Sony Xperia XA telefoną ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su mokėjimo planais nuo 7,82 Eur/mėn. Prekės, parduodamos už 1 ct, palyginamoji kaina reiškia tos prekės kainą ne akcijos metu (standartinė kaina – 23,90 Eur). Pasiūlymo laikas, telefonų ir dovanų skaičius riboti.

Šiltų ir jaukių švenčių linki TELE2!