Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Watch Active2 (40 mm) Šis išmanusis laikrodis – itin patogus, patvarus, stilingas ir motyvuojantis judėti. Aibė pažangių sprendimų bei funkcijų leis visuomet atrodyti stilingai, stebėti savo būseną bei skatins gyventi aktyviai. Šis laikrodis nepalaiko virtualios eSIM kortelės. Samsung Galaxy Watch Active2 (40 mm) C2595 Samsung Galaxy Watch Active2 (40 mm) Išmanieji laikrodžiai 0 249

Samsung Galaxy Watch Active2 (40 mm)

Pasirinkite spalvą violetinė

Aprašymas

STILINGAS, MOTYVUOJANTIS, PRAKTIŠKAS
Video apžvalga

PRAKTIŠKUMAS

Galaxy Watch Active2 seka jūsų judesius, tad jums tereikia jį užsidėti ir pradėti treniruotę. Galite automatiškai sekti net septynis skirtingus treniruočių tipus, o rankiniu būdu – dar daugiau. Bėgimo trenerio funkcija pateiks jums aktualius patarimus realiu laiku. Svarbiausia Galaxy Watch Active2 funkcija – jūsų sveikatos stebėsena, tad nugarinėje dalyje įmontuoti aštuoni fotodiodai. Sveikatos stebėsenos funkcija seka jūsų širdies ritmą ir įspėja jus, jei jis, palyginti su įprastu, pakyla arba nukrinta.

MATUOKITE KRAUJO SPAUDIMĄ IR ELEKTROKARDIOGRAMĄ

Galaxy Watch yra laikrodis, kuris padės jums patogiai, tiksliai ir lengvai pamatuoti savo gyvybinius rodiklius. Į išmanųjį telefoną parsisiuntę Samsung Health Monitor programėlę ir sukalibravę laikrodį, galėsite stebėti ne tik savo kraujospūdį, bet ir elektrokardiogramą (EKG). Tai puiki galimybė dar geriau pažinti savo kūną, todėl pažintį pradėkite dabar.

Kaip pamatuoti kraujospūdį?
Kaip pamatuoti eletrokardiogramą (EKG)?

Photo plethysmography (8PD) - foto diodas, renkantis informaciją nuo riešo (pulsas, deguonies lygis).
Acc (32g) - akselerometras, renkantis informaciją apie judėsius.
Ambient Light - matuoja šviesos lygį ir reguliuoja ekrano ryškumą.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)40 x 40 x 10.9 mm
Svoris (g)26 g
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP68

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen
Operacinės sistemos versijaTizen OS 4.0

Baterija

Baterijos talpa (mAh)247mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)43 val.

Ekranas

Ekrano tipasSuper AMOLED, Full color AOD, Gorilla® Glass DX+

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)768 MB + 4 GB

Kitos funkcijos

JutikliaiAcc (32g) Ambient Light Barometras; Electrocardiogram (ECG) Giroskopas; Photo plethysmography (8PD)
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė. Funkcijos: sporto, miego, streso ir sveikatos stebėjimas (kraujospūdis, elektrokardiograma, kritimo aptikimas, moterų sveikata)

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.